Reklama

Dominika Łakomska: Stracić dziewictwo i przeczytać Dostojewskiego

Dominika Łakomska, gwiazda nowego serialu Czwórki "Oko za oko", wyznała, że do szkoły teatralnej dostała się dzięki zaskakującej radzie Eryka Lubosa. Jaka to była rada?

Dominika Łakomska, gwiazda nowego serialu Czwórki "Oko za oko", wyznała, że do szkoły teatralnej dostała się dzięki zaskakującej radzie Eryka Lubosa. Jaka to była rada?
Dominika Łakomska jako Anna w serialu "Oko za oko", fot. Czwórka /materiały prasowe

Dominika Łakomska była niedawno gościem programu Superstacji "Wojtek Jagielski na żywo". Aktorka opowiadała o życiu prywatnym, a także o kulisach serialu "Oko za oko".

Przy okazji wyznała, co takiego Eryk Lubos powiedział jej po oblanym egzaminie na studia. Aktorce udało się rozbawić Wojtka Jagielskiego historią jej egzaminów na wymarzone studia.

Dlaczego powiodło się dopiero za trzecim razem? Jak twierdzi, z perspektywy czasu jako młoda, mało znająca jeszcze życie osoba, nie była wcześniej na to gotowa.

Dominika Łakomska żartuje, że pomogła jej rada starszego kolegi, Eryka Lubosa.

Reklama

"Eryk usiadł ze mną na korytarzu. Jakoś tak chciał się mną zaopiekować. Widział, że jestem zagubiona, że nie bardzo znam to środowisko. Usiadł naprzeciwko mnie i mówi tak: 'Słuchaj, nie dostaniesz się w tym roku do szkoły aktorskiej, bo po pierwsze jesteś dziewicą, prawda? A po drugie nie czytałaś Dostojewskiego" - opowiadała Dominika Łakomska.

"W czym się pomylił?" - zapytał żartem Wojtek Jagielski.

"W niczym" - odparła wprost aktorka. "Powiedział, że jak zmienię te dwie rzeczy w swoim życiu, to się na pewno dostanę do szkoły. I oto jestem!".

W produkcji Czwórki "Oko za oko" aktorka gra jedną z głównych ról. Serial opowiada o zawodowych i uczuciowych perypetiach czworga świetnych warszawskich prawników oraz o kryminalnych zagadkach, jakie rozwiązują w poszukiwaniu dowodów w prowadzonych przez siebie sprawach.

Dominika Łakomska wciela się tam w Annę Wysocką, zdolną adwokat, po rozwodzie wybijającą się na życiową i zawodową niezależność.

Serial można oglądać w środy i czwartki w telewizyjnej Czwórce.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Łakomska
Reklama
Reklama
Reklama