Reklama

Reklama

"Dom z papieru 5": Największy napad w historii [ZWIASTUN, DATA PREMIERY]

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru". Premiera zaplanowana jest na 3 grudnia.

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru". Premiera zaplanowana jest na 3 grudnia.
Finałowe odcinki "Domu z papieru" można będzie oglądać od 3 grudnia /Tamara Arranz/Netflix /materiały prasowe

Zostało tylko 30 dni zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu. Netflix ujawnił dziś oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru" - pięciu odcinków, które zakończą opowieść o największym napadzie w historii. Światowa premiera serialu już 3 grudnia.

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia.

W obsadzie znaleźli się między innymi: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri.

Reklama

"Dom z papieru": Serialowy fenomen z Hiszpanii

Pierwsze odcinki "Domu z papieru" widzowie mogli obejrzeć cztery lata temu. W początkowych sezonach serialu widzowie śledzili losy grupy zaprzyjaźnionych ze sobą przestępców, która próbowała wykraść milion euro z hiszpańskiej mennicy.

Kolejne dwa sezony, jak i ostatni, skupiają się na drugim napadzie ekipy Profesora. Tym razem przestępcy porwali się na zuchwały wyczyn: ich celem stało się zagrabienie złota z Banku Hiszpanii. 4. sezon serialu przyniósł tyle zwrotów akcji, że fani już nie mogą doczekać się zakończenia historii najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie!

Pięć premierowych odcinków wskazuje, że to początek końca gangu Profesora. Jego członkowie nie starają się już zdobyć jak największego łupu, a jedynie wyjść cało z całej sytuacji.

Zobacz również: 

"Squid Game": "Nie pozwólcie dzieciom oglądać tego serialu"

"Carrie": Studniówka z piekła rodem

Lady Gaga nago promuje film "Dom Gucci"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dom z papieru

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL