Reklama

Dereszowska nagra drugą płytę

Płyta Anny Dereszowskiej ("Na dobre i na złe", "M jak miłość"), na której znalazły się jej ulubione przedwojenne szlagiery Henryka Warsa, już dawno zniknęła z półek sklepów z płytami. Aktorka - zachęcona sukcesem swego debiutanckiego krążka - postanowiła nagrać kolejny...

Anna Dereszowska lada moment wejdzie do studia nagraniowego, by razem z zespołem Machina del Tango, z którym współpracuje już od ośmiu lat, zarejestrować piosenki na swoją drugą płytę. Aktorka na razie nie chce zdradzić, jakie utwory się na niej znajdą, ale zapowiada, iż ci, którym podobał się jej debiutancki album, nie będą rozczarowani.

Reklama

- Jestem bardzo zadowolona, że moje interpretacje nieśmiertelnych przebojów Henryka Warsa spodobały się tak wielu ludziom! Jestem dumna z płyty "Już nie zapomnisz mnie", ale chciałabym już zrobić kolejny krok jako wokalistka - powiedziała niedawno, pytana, czy ma w planach nagranie następnego krążka.

Anna Dereszowska śpiewa od dawna - koncertuje z grupą Machina del Tango, występuje też z repertuarem dla dzieci w towarzystwie muzyków z zespołu The New Art Ensamble, nagrała duet z Andrzejem Krzywym i piosenkę tytułową do serialu "Tango z aniołem".

Nie wszyscy wiedzą, że Ania odnosiła sukcesy jako wokalistka na długo przed tym, jak stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów gwiazd serialowych i filmowych. Już w 2002 roku zdobyła nagrody na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" i Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej, ma też na swoim koncie wyróżnienie w konkursie na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej i Złoty Samowar - główną nagrodę na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze.

Aktorka żartuje, że wciąż czuje głód śpiewania...

- Ja po prostu lubię śpiewać! Śpiewanie sprawia mi wielką frajdę i daje ogromną satysfakcję - mówi.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje