Reklama

Reklama

Dawid Woliński: Sylwester z Joanną Krupą

Dawid Woliński już wkrótce wyjeżdża do Miami, gdzie spędzi prawie dwa tygodnie. W sylwestrową noc bawić się będzie w klubie należącym do męża Joanny Krupy. W kolejne dni zamierza się opalać na plaży i pływać w basenie.

Joanna Krupa i jej "polski mąż" znów spędzą sylwestrową noc razem

Dawid Woliński już po raz trzeci przywita nowy rok w towarzystwie Joanny Krupy i jej męża. W ostatnią noc 2016 roku ponownie bawić się będzie w klubie Mynt należącym Romaina Zago.

- Jest świetna muzyka, szalona atmosfera, wychodzimy o siódmej rano, jeśli w ogóle wychodzimy - zdradza projektant agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Juror programu "Top Model" w Miami zostanie do 10 stycznia. Czas ten zamierza przeznaczyć głównie na odpoczynek po pracowitym roku. - Plaża, relaks, basen. Na pewno będę pływał, nie omieszkam wejść do wody - przyznaje projektant.

Reklama

Dawid Woliński i Joanna Krupa przyjaźnią się od dłuższego czasu. Modelka określa nawet projektanta mianem swojego "polskiego męża". Krupa ceni również zawodowe osiągnięcia Wolińskiego i często pojawia się w kreacjach jego autorstwa. Sukienkę z jego atelier miała na sobie podczas imprezy marki Martini kilka tygodni temu.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy