Reklama

Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich" [ZDJĘCIA]

Premierowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" obejrzeć będziemy już w 27 października o godz. 20:05 w Polsacie. Od dzisiaj nieemitowane dotąd odcinki, tydzień przed telewizyjną premierą, zobaczyć można w serwisie Polsat Box Go! W nowej serii występują jeszcze nieodżałowani Dariusz Gnatowski w roli Arnolda Boczka i Ryszard Kotys jako Marian Paździoch.

Premierowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" obejrzeć będziemy już w 27 października o godz. 20:05 w Polsacie. Od dzisiaj nieemitowane dotąd odcinki, tydzień przed  telewizyjną premierą, zobaczyć można w serwisie Polsat Box Go!  W nowej serii występują jeszcze nieodżałowani Dariusz Gnatowski w roli Arnolda Boczka i Ryszard Kotys jako Marian Paździoch.
Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys w czekającym na premierę odcinku "Świata według Kiepskich" /Grzegorz Gołębiowski /Polsat

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

W środę mija dokładnie rok od śmierci Dariusza Gnatowskiego, odtwórcy roli Arnolda Boczka w sitcomie Polsatu.

Aktor przyznawał, że w obsadzie "Świata według Kiepskich" znalazł się przez przypadek.

"Mój kolega jechał do Warszawy na casting i zaproponował, żebym mu towarzyszył. Na planie serialu potrzebowali do epizodu faceta. Wypatrzył mnie reżyser Okił Khamidow i zaprosił na zdjęcia do 'Świata według Kiepskich'. Po kilku dniach dowiedziałem się, że dostałem rolę Arnolda Boczka" - mówił "Tele Tygodniowi".

Reklama

Kierowniczka panu serialu, Anna Skowrońska kategorycznie zaprzeczyła, jakoby istniały plany zastąpienia Dariusza Gnatowskiego kimś innym i poszukiwano na jego miejsce nowego aktora. "Absolutnie nie szukamy nowego Boczka. To brednie" - powiedziała niedługo po śmierci aktora.

"Świat według Kiepskich": Gnatowski i Kotys wciąż na ekranie

Aktora będzie można zobaczyć jeszcze w premierowych odcinkach. Na ekranie partnerować będzie mu inny zmarły aktor -  Ryszard Kotys, który w "Kiepskich" wcielał się w postać Mariana Paździocha.

W 2018 r. Kotys przeszedł ciężkie zapalenie płuc, po którym nie wrócił już do pełnej sprawności. W związku z coraz słabszym stanem i podeszłym wiekiem zrezygnował z pracy w teatrze i filmie, jednak - wbrew licznym spekulacjom - nie rozstał się z serialem "Świat według Kiepskich".

"Świat według Kiepskich": Nowi lokatorzy, nowe problemy

Do stałej obsady dołączyła między innymi Hanna Śleszyńska w roli Zofii Strzygoń, matki Oskara, w którego ponownie wciela się Sebastian Stankiewicz. Ten duet przeprowadza się do słynnej kamienicy przy Ćwiartki. A nowi lokatorzy to nowe problemy... Do tego w roli sklepowej Adelajdy Muchomorek - Hanna Klepacka.

"Świat według Kiepskich" w Polsat Go i Polsat Box Go

Premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" tuż po emisji w telewizji będzie można obejrzeć także w bezpłatnym serwisie Polsat Go! A dla zagorzałych fanów serialu - wszystkie sezony w jednym miejscu, o każdej porze również w Polsat Go. Nieemitowane dotąd odcinki można również zobaczyć w Polsat Box Go - od 20 października, tydzień przed ich premierą Polsacie!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich | Dariusz Gnatowski | Ryszard Kotys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy