Reklama

Danuta Stenka o zabójczej sile miłości

Miłość to nie tylko czułe słówka i romantyczne kolacje przy świecach. Tuż przed Walentynkami telewizja ID odkrywa mroczną stroną bycia zakochanym. Premiera prowadzonego przez Danutę Stenkę "Zabójczego zauroczenia" już 11 lutego o godzinie 22:00.

"Na początku wszystko jest jak w filmie. Rozbłysk i żar namiętności. W rolach głównych wystrzałowa dziewczyna i zabójczo przystojny mężczyzna. Pewnego dnia w scenariuszu pojawia się zazdrość. I już wiemy, że ta historia nie zakończy się raczej happy endem. Do czego zdolni są ludzie, którym złamano serce?" - tymi słowami Danuta Stenka zapowiada historie, które napisało życie...

Reklama


Czy można kochać za mocno? Okazuje się, że tak. W programie "Zabójcze zauroczenie" Stenka zaprezentuje, do czego mogą doprowadzić pozornie niewinne relacje miłosne.

Już w pierwszym odcinku widzowie poznają historię Sarah, która uciekając przed nudą w związku, trafiła do świata internetowych czatów. Spotkała tam Ricka - fascynującego mężczyznę, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Mimo początkowych miłosnych uniesień, trudna przeszłość kochanka szybko zaczęła burzyć ich namiętną relację. Jak Rick zareaguje na informację o niespodziewanej ciąży Sarah? Czy pozwoli jej wrócić do męża?

Miłość nie lubi się dzielić, a zazdrość i gniew uruchamiają w ludziach najmroczniejsze instynkty. Zobacz, do czego zdolni są ludzie, gdy ich miłość zostaje wystawiona na próbę.

Każda opowieść udokumentowana jest fabularyzowaną rekonstrukcją zdarzeń, a przyjaciele, rodzina, śledczy i dziennikarze przedstawiają fakty ze swojej perspektywy.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telewizja ID

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje