Reklama

Danuta Holecka ma problemy zdrowotne?

Kilkutygodniowa nieobecność Danuty Holeckiej na antenie TVP budzi coraz większe zainteresowanie. Według nieoficjalnych informacji, absencja może być związana z problemami zdrowotnymi dziennikarki.

Danuta Holecka

TVP uspokaja widzów: "Nic złego się nie dzieje i Danuta Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku". Jednak najprawdopodobniej w czerwcu nie zobaczymy jej na antenie.

Reklama

Według plotek, dziennikarka złamała nogę i konieczne było zespolenie kości przy użyciu specjalistycznych śrub.

"Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju - zdradził informator w rozmowie z serwisem "Pomponik".  

Przedstawiciele TVP nie potwierdzają jednak tych doniesień. Twierdzą, że dziennikarka "wykorzystuje zaległy urlop, którego uzbierało się sporo". Sama zainteresowana nie zechciała skomentować tej sprawy. 

Dantuta Holecka jest związana z TVP od 30 lat. Zanim zaczęła prowadzić główne wydanie "Wiadomości" występowała na antenie TVP3, TVP Polonia i TVP Info. Awansowała, gdy PiS doszło do władzy. 

"Jeśli wybór jest między byciem prawdziwym a byciem modnym, to ja wybieram bycie prawdziwym. I jeśli ktoś tę prawdziwość nazywa zwyczajnością, to proszę bardzo, nie obrażę się" - stwierdziła dziennikarka w rozmowie z "Do Rzeczy".

Obecnie główne wydania "Wiadomości" prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje