Reklama

Reklama

"Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak doznał kontuzji [wideo]

Występ Rafała Maślak w czwartym odcinku tanecznego show TVP2 stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami. Zobaczcie wideo!

Rafał Maślak nie jest w dobrej formie, fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała

Czwarty odcinek show TVP już w sobotę, 23 marca. Czy Rafała Maślak pojawi się na na scenie "Dance, Dance, Dance"?

"Mieliśmy wypadek w trakcie próby. Rafałowi, tańcząc, pomimo rozgrzewki, puściło coś w szyi" - wyznał choreograf Tomek Prządka, który przygotowywał Marcelinę Zawadzką i Rafała Maślaka do sobotniego występu. 

Tuż po feralnym zdarzeniu, uczestnikiem "Dance, Dance, Dance", od razu zajęli się specjaliści, którzy na co dzień opiekują się wszystkimi uczestnikami tanecznego show. Specjalistyczne zabiegi, rehabilitacja, masaże i akupunktura nie przyniosły ulgi. 

Reklama

W dniu nagrań Rafał Maślak zdecydował, że mimo nieustającego bólu, zatańczy z Marceliną do utworu Britney Spears i Madonny "Me Against the Music". Aby było to możliwe, na kilkanaście minut przed występem, Rafał dostał zastrzyk z silnym lekiem przeciwbólowym, co możecie zobaczyć w naszym wideo.

Co ciekawe, o kontuzji Rafała nic nie wiedzieli jurorzy show - Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. 

Jak na scenie poradził sobie Rafał? Jak duet Zawadzkiej i Maślaka ocenią jurorzy? Przekonamy się w sobotnim odcinku tanecznego show TVP2. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dance Dance Dance TVP | Rafał Maślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje