Reklama

"Dance Dance Dance": Agustin Egurrola dziękuje Joannie Jędrzejczyk

Czy Joanna Jędrzejczyk poradziła sobie z rolą jurorki tanecznego show TVP? Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"? Tego jeszcze nie wiadomo. Agustin Egurrola zamieścił na swym Instagramie wpis na temat sportsmenki, który brzmi jak pożegnanie.

Czy Joanna Jędrzejczyk poradziła sobie z rolą jurorki tanecznego show TVP? Czy zobaczymy ją w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"? Tego jeszcze nie wiadomo. Agustin Egurrola zamieścił na swym Instagramie wpis na temat sportsmenki, który brzmi jak pożegnanie.
Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola i Ida Nowakowska w finale "Dance Dance Dance 3" /TVP /materiały prasowe

Finał "Dance Dance Dance" wzbudził wiele emocji, nie tylko dlatego, że w ostatnim odcinku o zwycięstwo rywalizowali Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Staszek Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy na planie, podczas odczytywania wyników, pojawi się Ida Nowakowska, która w czwartek, 13 maja, urodziła synka.

Ostatecznie show wygrały Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a Ida Nowakowska wzięła udział w odczytywaniu nazwisk zwycięzców trzeciej edycji "Dance Dance Dance".

O tym, że będzie kolejna edycja programu "Dance Dance Dance", w Telewizji Polskiej mówi się od dawna, bo taneczne show TVP2 z sezonu na sezon zyskuje coraz liczniejsze grono fanów.

Reklama

W zakończonej właśnie trzeciej edycji pojawiło się dwoje nowych jurorów - Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Choreograf od razu zdobył uznanie produkcji programu, ale poczynania sportsmenki - jak wiadomo z przecieków do mediów - już takiego entuzjazmu nie budziły. Pojawiły się nawet plotki, że Jędrzejczyk w kolejnej edycji już się nie pojawi.

Te plotki podsycił ostatni post Agusina Egurroli, który po finałowym odcinku "Dance Dance Dance" opublikował na Instagramie podziękowania dla wszystkich uczestników, prowadzących i jurorów. Osobny, bardzo serdeczny wpis poświęcił Joannie Jędrzejczyk. Napisał o niej wiele ciepłych słów, wszystkie jednak były utrzymane w tonie pożegnania.

"Asiu nawet nie wiesz jak wiele dla mnie znaczyło, że mogliśmy razem przeżyć tę taneczną przygodę! Dziękuję za nasze rozmowy o życiu, o walce, o pasji. Jesteś mega inspirującą osobą, która nigdy się nie poddaje. To był zaszczyt usiąść obok żywej legendy" - czytamy w poście Egurroli.

W dalszej części swojego wpisu choreograf zapewniał, że będzie wiernym kibicem zawodniczki MMA do końca życia.

"Będę Ci zawsze kibicować, już nie tylko nad ranem na galach UFC, ale i w życiu. Plakat z Twoim autografem, będzie wisiał w mojej szkole, żeby pokazywać młodym ludziom, że w życiu trzeba walczyć o marzenia" - napisał Egurrola.

Czyżby to serdeczne pożegnanie oznaczało, że choreograf wie już, jakie będą dalsze losy Joanny Jędrzejczyk jako jurorki tanecznego show i się z nią żegna? Przekonamy się niebawem.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola | Joanna Jędrzejczyk | Dance Dance Dance
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy