Reklama

Conrado Moreno panem Lotto!

Czy Conrado Moreno przyniesie szczęście graczom Lotto? Pierwsze losowanie z udziałem popularnego Hiszpana - już w kwietniu!

- Gry losowe w Hiszpanii cieszą się dużą popularności podobnie jak we Włoszech. Niemalże od XVIII wieku w Hiszpanii nieprzerwanie odbywa się Loteria Państwowa - powiedział Moreno. Jednak sam Moreno, poza wygraniem pluszowego misia w dzieciństwie, w loterii nie miał szczęścia...

Reklama

Hiszpan znany z programu "Europa da się lubić", uczestnik popularnych programów telewizyjnych tj. "Taniec z gwiazdami", "Fort Boyard" czy "Taniec na lodzie", bardzo poważnie podchodzi do roli prowadzącego losowanie.

- Zamierzam być jak najbardziej wiarygodny, nie zamierzam wydziwiać, tym bardziej, że ludzie przywiązują dużą wagę do losowania. Śledzą je z dużą uwagą. Mam poczucie, że mimo wszystko liczą na zachowanie minimalnej powagi od prowadzącego - wyjaśnia Moreno.

A jaka jest jego szczęśliwa liczba? Oczywiście siódemka. Dlaczego?

- Jeśli wierzyć w jakimś stopniu numerologii, a różne są teorie na ten temat, to ja jestem numerologiczną siódemką. Myślę, że ta cyfra przejawia się w moim życiu. Mieszkałem w Madrycie przez wiele lat w mieszkaniu numer siedem, na siódmym piętrze. Poza tym istnieje takie przekonanie, że człowiek zmienia się co siedem lat. Siódemka wydaje mi się bardzo symboliczna - wyjaśnia Moreno.

Conrado Moreno mówi, że czuje się zarówno Polakiem, jak i Hiszpanem. Korzenie polskie zawdzięcza mamie, a tacie - hiszpański temperament. Jest studentem, podróżnikiem, autorem subiektywnego przewodnika po Madrycie, ale także prezenterem, konferansjerem i wolontariuszem. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole i z Centrum Zdrowia Dziecka.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lotto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje