Reklama

Cleo w "Tańcu z gwiazdami": "Łykam przeciwbólowe"

Uczestnicy programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie oszczędzają się i ciężko trenują. Czasami zbyt ciężko... Tym razem przemęczenie i kontuzja dopadły Cleo, która ćwiczy pod czujnym okiem Jana Klimenta. "Łykam przeciwbólowe, zaciskam zęby i działam dalej" - mówi wokalistka.

Cleo i Jan Kliment w szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"

Jak wygląda pas do chłodzenia kontuzjowanego żebra? Właśnie tak, jak na zdjęciu prezentowanym przez Cleo. "Strój prawie jak u Robocopa" - napisała artystka na swoim Facebooku.

Reklama

O co chodzi? W ostatnim czasie Cleo - prawdziwe objawienie "Tańca z gwiazdami", jak piszą o niej media - daje z siebie wszystko na parkiecie i przez kolejne odcinki przechodzi jak burza. Kilkunastogodzinne treningi, koncerty w całej Polsce, mało snu - za takie forsowanie organizmu można czasami zapłacić wysoką cenę. I chyba nadszedł ten moment. W końcu organizm powiedział dość!

"Cleo nie jest księżniczką na ziarenku grochu, od samego początku nie oszczędza się w tańcu, i nigdy nie mówi o swoich kontuzjach. Zawsze jak ją pytam: - Boli? Odpowiada: - Każdego boli, dam radę" - mówi o zaangażowaniu Cleo osoba z produkcji show.

Trzymamy zatem kciuki za szybki powrót do zdrowia. Już w najbliższy piątek, 23 października, zobaczymy kolejny występ Cleo i Jana Klimenta. Zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cleo | Taniec z Gwiazdami 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje