Reklama

Reklama

​Clancy Brown dołączył do obsady "Dextera"

Poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w postać głównego złoczyńcy w nowym sezonie serialu "Dexter". Będzie nim Clancy Brown, gwiazdor takich produkcji jak "Nieśmiertelny", "Skazani na Shawshank" czy "Żołnierze kosmosu".

Poznaliśmy nazwisko aktora, który wcieli się w postać głównego złoczyńcy w nowym sezonie serialu "Dexter". Będzie nim Clancy Brown, gwiazdor takich produkcji jak "Nieśmiertelny", "Skazani na Shawshank" czy "Żołnierze kosmosu".
Clancy Brown będzie przeciwnikiem tytułowego bohatera w nowym sezonie "Dextera" /Eric Liebowitz/ABC /Getty Images

Informację o dołączeniu do obsady "Dextera" Clancy'ego Browna podał portal "TV Line". Aktor wcieli się w rolę Kurta Caldwella, nieoficjalnego burmistrza miasteczka Iron Lake oraz właściciela firmy przewozowej, który jest żywym przykładem na to, co oznacza określenie "amerykański sen". Ma potężne wpływy, jest hojny, kochany przez wszystkich i zaangażowany w sprawy mieszkańców miasteczka. Kto ma jego poparcie, nie zginie. Kiedy jednak czymś mu podpadniesz, może być już zupełnie inaczej.

Clancy Brown to drugi aktor z obsady nowego sezonu "Dextera", co do którego udziału w serialu można być pewnym. Wcześniej zostało ogłoszone, że do roli tytułowego seryjnego mordercy powróci Michael C. Hall. Poza tym niewiele więcej wiadomo na temat fabuły dziewiątego sezonu. Ogłoszona w październiku ubiegłego roku przez stację "Showtime" informacja o rozpoczęciu prac nad nowym sezonem tego popularnego serialu, była zupełnym zaskoczeniem dla fanów Dextera Morgana. Emisję ostatniego, ósmego sezonu, zakończono we wrześniu 2013 roku. Miał to być definitywny koniec "Dextera".

Reklama

Powrót do serialu po ośmiu latach spowodowany jest również tym, że zakończenie "Dextera" nie spodobało się widzom. W ich powszechnej opinii finał tej produkcji jest jednym z najgorszych zakończeń serialowych w historii telewizji. "Dexter" opowiada historię specjalisty od badania śladów krwi pracującego na posterunku policji w Miami. Za dnia Dexter Morganan jest policjantem, a wieczorami pozbawionym skrupułów seryjnym mordercą. Dzięki kodeksowi wpojonemu mu przez przybranego ojca, Dexter poluje jedynie na przestępców. Jednak nie jest to takie proste, gdy pierwsze ślady zaczynają wskazywać, że to on jest odpowiedzialny za serię morderstw popełnianych w mieście.

Dziewiąty sezon "Dextera" będzie miał dziesięć odcinków. Ich produkcja powinna rozpocząć się na początku tego roku. Serial ma trafić na antenę stacji Showtime jesienią 2021 roku. Jego showrunnerem jest Clyde Phillips, twórca pierwszych sezonów tego serialu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Dexter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL