Reklama

Cichopek zakochana w geju

Katarzyna Cichopek wystąpi w innym serialu niż "M jak miłość". Czy uda jej się nas zaskoczyć?

Na nowe wcielenie aktorki trochę jeszcze poczekamy - odcinek z jej udziałem zobaczymy dopiero w styczniu - ale naprawdę warto!

Reklama

Cichopek, znana dotąd przede wszystkim jako Kinga Zduńska z "M jak miłość", pokaże wreszcie inną twarz. Zagra Ankę, która pewnego dnia pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze.

- Zaproponowano mi interesującą rolę z ciekawym wątkiem - powiedziała Cichopek, która niedawno zadeklarowała publicznie, że nigdy z własnej inicjatywy nie opuści sagi rodu Mostowiaków.

- Moja bohaterka ma na imię Anka i jest osobą z temperamentem. To dla mnie coś świeżego i odmiennego w stosunku do tego, co gram na co dzień w 'M jak miłość' - zdradziła aktorka.

- Szczególnie ucieszyło mnie to, że nowa rola wiązała się ze zmianą wizerunku. W 'Na dobre i na złe' widzowie zobaczą mnie w peruce - dodała gwiazda.

Cichopek zagra kobietę do szaleństwa zakochaną w swoim chłopaku, Marku (Mariusz Zaniewski). Niestety, dowie się, że ten związek jest tylko przykrywką. Marek okaże się gejem. Anka poczuje się oszukana i da temu wyraz.

A dlaczego znajdą się w szpitalu? To trzeba koniecznie zobaczyć!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje