Reklama

Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

Kim Kardashian oznajmiła, ze spodziewa się drugiego dziecka z Kanye'em Westem w finałowym odcinku sezonu "Z kamerą u Kardashianów". Widzowie zobaczą, jak Kim słyszy radosną nowinę od lekarza, a potem przekazuje ją zaskoczonej Khloe - "Właśnie dostałam wyniki badań krwi i... jestem w ciąży!". Celebrytka nie ukrywała, jak bardzo pragnie powiększyć rodzinę, nie zważając na to, że jej pierwsza ciąża nie należała do łatwych.

Reklama

W 10. sezonie serii widzowie show mogli obserwować, przez co musiała przejść Kim starając się o rodzeństwo dla małej North. Niedawno wyznała również, jak Kanye zapatruje się na ich starania: "Próbujemy. Próbujemy każdego dnia. Nie można próbować bardziej, niż my." - powiedziała - "To się staje wyczerpujące. Kanye powtarza, że staranie się o drugie dziecko to dużo większe wyzwanie, niż o pierwsze. Ale naprawdę robimy wszystko, żeby to się wydarzyło, więc w tej chwili nie jest to dla mnie aż tak stresujące. I może właśnie to jest ten moment, gdy się w końcu uda." Kim nie wykluczała również skorzystania z pomocy surogatki: "Teraz staramy się przez ponad rok, może poczekamy jeszcze kilka lat, zanim podejmiemy taką decyzję" - przyznała.

Celebrytka urodziła swoją pierwszą córkę, North, nazywaną pieszczotliwie Nori, 15 czerwca 2013 roku w Los Angeles. Niecały rok po porodzie, 24 maja 2014 Kimye powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Forte di Belvedere we włoskiej Florencji, otoczeni przez rodzinę i słynnych przyjaciół.

Podczas emocjonalnej rozmowy z Kris Jenner, Kanye wyznał teściowej, że "ma dwie wyjątkowe osoby, dla których żyje. Całą rodzinę, dla której żyje".

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje