Reklama

Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

- To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

O żonie Roberta Lewandowskiego Pazura wypowiada się w samych superlatywach - docenia jej wiedzę i umiejętności.

Reklama

Niedawno na swoim profilu na Facebooku aktor zamieścił pozdrowienia z siłowni. Zdjęcie, na którym dumnie prezentuje umięśnioną klatkę piersiową podpisał: "Do Ani Lewandowskiej: widzisz, Wujek stosuje się do rad!".

- Anka po prostu zna się na rzeczy, wielokrotnie na ten temat rozmawialiśmy. Wiele ćwiczeń i zaleceń, które ona tak mówiła po przyjacielsku, biorę sobie do serca. Z siłowni korzystam regularnie od wielu lat. Uważam, że żeby wytrzymać w zawodzie aktora, trzeba dbać o kondycję, bo to jest zawód piekielnie ciężki fizycznie. Teraz zmieniłem siłownię i tam było fajne światło, które podkreśliło mój wysiłek. Zrobiłem niewinną focię, a narobiła tyle szumu - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Cezary Pazura.

Cezary Pazura ceni Annę Lewandowską za profesjonalne podejście do sportu, ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Aktor podkreśla, że najlepszym przykładem na to, że warto stosować się do jej zaleceń, jest kondycja Roberta Lewandowskiego.

- Myślę, że część Roberta sukcesu należy do jego żony. To, że on ma taki ciąg na bramkę, siłę, świeżość mimo tak trudnego sezonu, jaki przechodzą piłkarze jego klasy, to dzięki ćwiczeniom i zaleceniom żony, która się fenomenalnie zna na dietetyce, żywieniu, organizmie ludzkim. Ona sama jest sportowcem, jest przecież mistrzynią karate - tłumaczy Cezary Pazura.

Z żoną najlepszego polskiego piłkarza przyjaźni się także Edyta Pazura. Panie umawiają się na wspólne zajęcia fitness.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | anna lewandowska | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje