Reklama

"Celebrity Splash!": Nietypowe treningi, nieudane skoki

Do startu nowego telewizyjnego show "Celebrity Splash!" pozostało już tylko kilka dni. Zobaczmy, jak wyglądają treningi uczestników i jak udał się skok Bilguuna Arinbaatara do wody.

Program "Celebrity Splash!" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Uczestnicy show będą wykonywali skoki do wody z trampolin i platform umieszczonych na wysokościach 3, 5, 7,5 i 10 metrów. W programie biorą udział 24 osoby - celebryci, wokaliści, aktorzy oraz sportowcy.

Reklama

W pierwszym odcinku uczestnicy będą wykonywać skoki przynajmniej z trampoliny umieszczonej na 3 metrach.

Obserwując trening Andrzeja Młynarczyka, Przemysława Salety i Dariusza Kuźniaka można odnieść wrażenie, że panowie przygotowują się do występu w Riverdance - irlandzkim widowisku tanecznym.

Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że ten niezwykły "taniec", to tylko zestaw figur obowiązujących w skokach do wody, który pomaga wypracować schematy ułożenia ciała, przy wykonywaniu skoku. Czy uczestnikom uda się wyćwiczyć wszystkie ruchy do 7 marca?

Z kolei Bilguun Arinbaatar to jeden z najbardziej oryginalnych showmanów. Prowadził już programy satyryczne, tańczył z gwiazdami, a teraz z nimi rozmawia w kulisach "Dancing with the Stars". Okazało się, że potrafi też świetnie śpiewać, szczególnie altem, gdy wcielał się chociażby w Danutę Rin w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Teraz Bilguun, który nie boi się wyzwań, stanie na trampolinie by wykonać skok do wody w "Celebrity Splash!".

Zobaczcie jego nieudaną próbę wykonaną z wysokości 1 metra z przewrotem w bardzo zwolnionym tempie.Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Celebrity Splash!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje