Reklama

Być jak Mike Tyson

Od 18 lipca na antenie FightKlub i FightKlub HD zagości amerykański serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson". To wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

Mike Tyson to jedna z największych legend boksu, najmłodszy mistrz świata w historii wagi ciężkiej, genialny pięściarz, który słynął z szalonych zachowań. Przez media nazywany był "Żelaznym Mikiem" oraz "Najniebezpieczniejszym człowiekiem na planecie".

Reklama

A jaki jest naprawdę? Sam zainteresowany opowiada o swoim życiu i karierze w wyjątkowym serialu dokumentalnym "Być jak Mike Tyson". Premiera w Polsce wyłącznie na antenie kanału FightKlub i FightKlub HD. Emisja od 18 lipca, w środy i piątki o godzinie 22:00.

Miłośnicy boksu pamiętają Mike'a Tysona jako okrutnego i bezlitosnego boksera, z zimnym, stalowym spojrzeniem, który rządził światem boksu - jako niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej w latach 80. W serialu dokumentalnym "Być jak Mike Tyson" zobaczymy jego "łagodniejszą" twarz. Jak mówi sam Tyson w pierwszym odcinku serii: "Ludzie muszą zrozumieć, że 'Żelaznego Mike'a' już nie ma, a ja robię teraz coś zupełnie innego".

Serial skupia się na życiu sportowca z dala od boksu, ukazuje kulisy prywatnego i zawodowego życia Tysona. W kolejnych 6 odcinkach dokumentu będziemy śledzić losy głównego bohatera między innymi z trasy z własnym one-man show po 36 amerykańskich miastach, podczas wizyty na Brooklynie oraz spotkania z byłym rywalem Evanderem Holyfieldem oraz Muhammadem Ali, a także w trakcie codziennych, domowych obowiązków. Produkcja da fanom boksu i nie tylko, wnikliwe spojrzenie na życie człowieka, który już za życia stał się legendą.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 18+ | +18 | życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje