Reklama

Brodzik w zimowej scenerii

Wraz z nadejściem zimy na telewizyjne ekrany powróci "Życie nad rozlewskiem 2". Po długich miesiącach oczekiwań fani przygód Małgorzaty Jantar, doczekają się kolejnej, czwarta seria, tego popularnego serialu.

Fani tego serialu, którego pierwsze serie inspirowane były książkami Małgorzaty Kalicińskiej, czekali kilka długich miesięcy na czwartą serię przygód Małgorzaty Jantar (w tej roli Joanna Brodzik). Wszystko za sprawą rozdzielenia akcji serialu na kilka pór roku. Połowa zdjęć, po raz pierwszy w historii tego serialu, kręcona była zimą. Na początku lipca ekipa wróciła na plan, aby przez cały miesiąc realizować letnią część historii. Serial na ekrany powróci z początkiem grudnia.

Reklama

Dalsze losy mieszkańców znad rozlewiska rozpoczną się w zimowej scenerii. Do pensjonatu Małgosi zjedzie się rodzina, znajomi i goście, by wspólnie świętować Boże Narodzenie. Spokój i harmonia, które będzie można odczuć przy wigilijnym stole, są w domu Małgosi najważniejsze. Bez emocji jednak się nie obędzie. Małgosia musi zmierzyć się z Konradem, który postawił sobie za cel życie z Małgosią. Uważa, że to właśnie ona jest kobietą jego życia. Marysia będzie siedziała przy stole między Kubą a Krzysztofem, co może przysporzyć wielu emocji... Kuba che odzyskać serce ukochanej, jednak wie, że z Krzysztofem nie ma szans.

Bohaterowie serialu będą borykać się nie tylko z miłosnymi problemami. Sroga zima sprawi, że mieszkańcy domu nad Rozlewiskiem będą odcięci od świata, a później kłopotów dostarczy także planowana w okolicy budowa autostrady.

"Historia Małgosi to przede wszystkim szansa na to, żeby stać się na ekranie już nie dziewczyną, a dorosłą kobietą. Problemy mojej bohaterki są problemami wielu kobiet, których życie nie zawsze bywa usłane różami" - opowiada o serialu Joanna Brodzik. Oprócz niej na ekranie będzie można zobaczyć także m.in.: Małgorzatę Braunek, Olgę Frycz, Bartosza Kasprzykowskiego i Piotra Grabowskiego.

Serial "Życie nad rozlewiskiem" jest kontynuacją "Domu nad rozlewiskiem" oraz "Miłości nad rozlewiskiem". Podobnie jak w dwóch poprzednich częściach, główną bohaterką jest Małgosia Jantar, która układa sobie na nowo życie z dala od zgiełku miasta, w jednej z mazurskich malowniczych wsi. "Życie nad rozlewiskiem 2" emitowane będzie w TVP1 w każdą niedzielę od 2 grudnia o godz. 20.20.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seria | NAD | Brodzik | Joanna Brodzik | serial | Życie nad rozlewiskiem 2 | aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama