Reklama

Britney Spears gwiazdą serialu?

Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, wraca do korzeni. Artystka, która debiutowała w muzyczno-komediowym programie "Klub Myszki Miki", chce znów związać się z małym ekranem. Piosenkarka poinstruowała już swojego menedżera, by znalazł serial, w którym mogłaby zagrać.

Jak się okazuje Spears zasmakowała w telewizji. Gwiazda, która przez kilka miesięcy zasiadała w fotelu jurora programu "X Factor", nie zamierza schodzić z małego ekranu, mimo że nie sprawdziła się w roli wyławiacza talentów.

Reklama

Wykonawczyni szlagieru "Stronger" chce wrócić do aktorstwa komediowego - już rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniego serialu, w którym mogłaby zagrać. Menadżer Spears najchętniej widziałby swoją klientkę w głównej roli w jej własnym sitcomie, jednak póki co żadna stacja nie chce ryzykować powierzenia piosenkarce tak wymagającego zadania.

31-letnia Britney ma spore doświadczenie na planie produkcji telewizyjnych. Jako dziecko występowała w programie "Klub Myszki Miki", w którym śpiewała i brała udział w scenkach komicznych.

Wrodzony talent komediowy zaprezentowała także kilkukrotnie w popularnym w Stanach Zjednoczonych segmencie "Saturday Night Live", a także w epizodycznych rólkach w serialach "Will i Grace - Para nie do pary" i "Jak poznałem waszą matkę".

Obecnie piosenkarka przymierza się do nagrania kolejnej, ósmej już płyty. Spears do studia wejdzie w towarzystwie producentów Darkchilda i Danji. Krążek ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | myszki | britney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje