Reklama

Borys Szyc zagra w "Lekarzach"

Popularny aktor Borys Szyc dołączył do obsady serialu "Lekarze". Artysta wciela się w chirurga, który skrywa wiele tajemnic. Zdjęcia do piątej edycji rozpoczęły się w środę.

"Lekarze", to serial o medykach, którzy pracują w szpitalu w Toruniu. Widzowie poznali ich za sprawą młodej chirurg Alicji Szymańskiej, która przeprowadziła się z Warszawy do Torunia i zaczęła pracę w szpitalu Copernicus. Tam poznała nowych przyjaciół i swoją miłość Maksa Kellera, za którego wyszła za mąż.

Reklama

W obsadzie znajdują się Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Bujakiewicz i Wojciech Zieliński. Przez pierwsze trzy serie jedną z głównych ról grał także Paweł Małaszyńskie, ale jego postać zginęła w wypadku.

W każdej serii do obsady dołączają nowi aktorzy. W czwartej widzowie poznali m.in. ordynatora Karkoszkę, w którego wcielił się Wojciech Mecwaldowski.

W piątej serii, do której zdjęcia rozpoczęły się w środę, 14 maja, do obsady dołączył Borys Szyc.

Jego postać to Przemek Karski - lekarz, który będzie kończyć swój staż w toruńskim szpitalu i trafi pod skrzydła dr Keller (Magdalena Różczka).

- W serialu jestem chirurgiem, który sporo jeździł wcześniej w pogotowiu, a tutaj trafia pod skrzydła Alicji. Doktor Keller zostaje jego mentorem i będzie go przyuczać do zawodu chirurga. Ten temat jest mi dosyć bliski, zawsze fascynował mnie zawód lekarza, właśnie chirurga. Byłem w łódzkim liceum w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Wybierałem się długi czas na medycynę. Chodziłem na różne zajęcia na Akademię Medyczną w Łodzi. Nie przewidziałem kolejności, która nastąpiła, że najpierw zostanę aktorem, a później będę udawał lekarza - wyznał Szyc.

Piąta seria serialu to wiele obyczajowych wątków, ale także skomplikowanych medycznych przypadków. - Filmowe życie nie znosi próżni, a miłośnicy seriali lubią zmiany, nowości, niespodzianki i zaskoczenia. I to właśnie ofiarujemy im jesienią tego roku w "Lekarzach" - mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

- Będą trudne decyzje, pożegnania, nowe miłości i romanse, nowe postaci, pojawi się temat dziecka, a może nawet zobaczymy kolejny ślub. Scenariusz jest ciągle otwarty, trwają prace nad drugą częścią 5 serii i można spodziewać się niespodziewanego. Przed nami liczne zakręty, jednak na ostatniej prostej wejdziemy płynnie w 6 serię opowieści o naszych "Lekarzach" - dodaje producentka.

Piąta seria "Lekarzy" będzie emitowana na antenie stacji TVN od września 2014 roku.

źródło: x-news

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Lekarze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje