Reklama

Błękitny Najsztub: Biały go pogrubiał?

Gościliśmy na planie nowego sezonu programu TVN Style "Najsztub słucha". Temperatura w studio niewiele różniła się od tej za oknem, jednak atmosfera na planie była ciepła i przyjazna.

- To jest taki test na stres. Ciekaw jestem jak dalece ciepło i intymnie można rozmawiać w tak polarnych warunkach? - pyta prowadzący. Okazuje się, że można, a kilkustopniowy mróz wcale w tym nie przeszkadza. Piotr Najsztub, ekscentryk w dwóch różnych butach, w nowym sezonie wymienił swoją garderobę, bo - jak twierdzi - biały go pogrubiał. Tej wiosny zobaczymy go w niebiańskich błękitach. Prowokacja czy kokieteria?

Reklama

Gościem jednego z pierwszych odcinków była Maja Ostaszewska, aktorka filmowa i teatralna, której popularność przyniosła komediowa rola Beatki w serialu "Przepis na życie". W rozmowie z Mają Piotr Najsztub po raz kolejny udowodnił, że nie ma trudnych pytań. Jego ciekawość drugiego człowieka, spokojny tembr głosu, skracanie fizycznego i emocjonalnego dystansu sprawiają, że kobiety się przed nim otwierają, choć jak sam przyznaje nie zawsze do końca.

- Maja Ostaszewska jest taką osobą, która ma wyraźnie postawione granice i ja tych granic nie przekraczam - mówi Najsztub.

W poprzednim sezonie pytanie otwierające każdą rozmowę brzmiało: "Czym jest kobiecość i kiedy została odkryta?". W nowej serii prowadzący idzie o krok dalej i pyta o kobiecość doskonałą. Czy taka w ogóle istnieje, co determinuje kobiecość, czy istnieje seks bez miłości, czym jest zdrada? Na te i inne, nierzadko intymne pytania, odpowiedzą znane i lubiane Polki: Magda Gessler, Joanna Krupa, Maja Sablewska czy Agnieszka Szulim.

Nowy sezon "Najsztub słucha" już od wiosny w TVN Style.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN Style | Najsztub słucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje