Reklama

Bitwa między Muchą a Pirógiem

Śmiertelnie poważna walka toczy się między Anną Muchą i Michałem Pirógiem. Każde z nich formuje własną grupę tancerzy by wygrać "wojnę". Właśnie zakończyły się castingi do konkursu "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs chłopaki".

Do decydującego starcia dojdzie w Białymstoku 5 czerwca. Bitwa taneczna będzie transmitowana na antenie telewizji TVN.

Reklama

Anna Mucha i Michał Piróg, jurorzy programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", właśnie zakończyli kolejny etap konkursu "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs chłopaki". Taneczne popisy dziewczyn oceniało jury w składzie: Anna Mucha, Anthony Kaye i Mariusz Olszewski, a chłopaków - Michał Piróg i Justyna Lichacy.

Jednak to internauci ostatecznie wskażą 12 dziewczyn oraz 12 chłopaków, którzy wyjadą na sześciodniowe warsztaty choreograficzne. Koniec końców to właśnie oni rozgrzeją scenę do czerwoności w specjalnym programie na żywo!

Udział w głosowaniu, które odbywa się na oficjalnej stronie programu, jest otwarty dla wszystkich internautów. Na laureatów mogą głosować osoby, które nie biorą udziału w konkursie, ale też uczestnicy konkursu "Po prostu bitwa! Dziewczyny vs chłopaki". Głosowanie potrwa od 17 do 24 maja.

Rywalizacja między Mucha a Pirogiem trwa od początku tej edycji programu '"You Can Dance". Jeszcze przed emisja premierowego odcinka Piróg ostrzegał Muchę: - Jej się wydaje, że stawia na swoim, każda kobieta tak uważa. Nie jest tak łatwo. Musiałaby stanąć na głowie i zakręcić kilkanaście bączków, żeby mnie oczarować.

- Tak naprawdę Ania jeszcze nigdy nie poniosła konsekwencji swoich wyborów. [Na początku] ktoś cię zachwyca - ona nie widziała jeszcze tego procesu, jak bardzo ta osoba może cię [później] zawieść na warsztatach w programie na żywo, gdzie dochodzą [do głosu] skrajne emocje: stres, osłabienie psychiczne, niemoc. Tego nie miała okazji zobaczyć, ale... wszystko przed nią! - zapowiadał juror.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: chłopaki | miedź | mucha | dziewczyny | Po prostu | bitwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje