Reklama

Reklama

"Big Brother": Wpadka w programie na żywo

Programy nadawane w telewizji na żywo mają to do siebie, że nie sposób przewidzieć, co się w nich wydarzy. Tak też było w niedzielnym wydaniu "Big Brother Tydzień". Podczas wejścia na żywo Igor pokusił się o rozbrajające wyznanie. "S...ć mi się chce" - powiedział nieświadomy tego, że jego słowa właśnie zostały wyemitowane na głównej antenie TVN.

W niedzielę, 5 maja, jak co tydzień, na głównej antenie TVN o godzinie 18:00 emitowano program "Big Brother Tydzień". To seria, w której tuż przed niedzielnymi eliminacjami podsumowywane są wszystkie najważniejsze wydarzenia z minionych dni. W programie przewidziane są także wejścia na żywo, podczas których pokazywani są mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Tak było i w ostatnim odcinku programu, w trakcie emisji którego nie udało się uniknąć wpadki...

Niedzielna odsłona "Big Brother Tydzień" potwierdziła, że podczas programu na żywo wszystko może się wydarzyć. Gdy Agnieszka Woźniak-Starak opowiadała o "gorączkowych przygotowaniach" do wieczornego wydania "Big Brother Arena" w domu Wielkiego Brata, Igor pokusił się o wyjątkowo szczere wyznanie. Będąc w pokoju z Angeliką i Kasią, opowiedział o swojej pilnej potrzebie fizjologicznej.

Reklama

"S...ć mi się chce" - padło z jego ust podczas emitowanego na żywo na głównej antenie TVN wejścia. "Jak cię zobaczyłem, to mi się s...ć zachciało" - kontynuował niestrudzenie. Agnieszka Woźniak-Starak, choć kamery nie pokazywały wówczas jej twarzy, była wyraźnie zmieszana tym, co usłyszała. Zajęło jej to dłuższą chwilę, zanim skomentowała wypowiedź Igora. "Niektórzy, jak widać, się relaksują" - powiedziała ostatecznie.

"Big Brother Tydzień" to coniedzielny program, który emitowany jest na głównej antenie TVN. Pozostałe serie oraz główne wydania "Big Brothera" widzowie mogą śledzić na antenie TVN7. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, pierwsze pięć odcinków "Big Brother Tydzień" zgromadziło przed telewizorami średnio 634 tysięcy widzów. Pierwszy odcinek wyemitowany 24 marca 2019 roku oglądało 1,1 miliona osób. Główne wydania programu "Big Brother" emitowane na TVN7 o godzinie 20:00 ogląda średnio 855 tysięcy osób.

Największą dotychczas widownię zgromadził pierwszy odcinek "Big Brother Arena", w którym widzowie poznali uczestników reality show. Program oglądało wtedy 2,2 miliona osób.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy