Reklama

"Big Brother": Widzowie wściekli! "To ustawka"

W niedzielę, 2 czerwca, z programem "Big Brother" pożegnała się Izabela Mączka. Jej odejście z domu Wielkiego Brata wywołało ogromne poruszenie. Widzom reality show nie spodobał się sposób, w jaki została usunięta z domu Wielkiego Brata. Mają oni także duże wątpliwości co do wyników głosowania. Wśród internautów pojawiają się opinie, że wyniki są niewiarygodne. "To ustawka TVN" - grzmią widzowie.

"Big Brother". Z programu odpadła Izabela Mączka

Reklama

W niedzielę, 2 czerwca, odbyła się kolejna "Big Brother Arena", z programem musiała więc pożegnać się kolejna i osoba. W minionym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli Łukasz Darlak i Izabela Mączka.
Choć uczestniczka nie wydawała się być w oczach widzów kontrowersyjną postacią i udało jej się przetrwać w programie wiele tygodni bez nominacji ze strony pozostałych uczestników, to od pewnego czasu dało się zauważyć, że Mączce zaczęło przybywać przeciwników. Mogło się jednak wydawać, że mimo nominacji może czuć się bezpieczna. Łukasz, który jest postacią wyjątkowo kontrowersyjną, już przecież raz został wyeliminowany przez widzów z programu.

Jednak w ostatnią niedzielę to Iza musiała pożegnać się z "Big Brotherem" i opuścić dom Wielkiego Brata. Nie obyło się bez dodatkowych emocji. Wielki Brat, ogłaszając mieszkańcom wyniki głosowania widzów, postanowił ich oszukać. Na początku podano, że to Łukasz ma opuścić dom. Kiedy uczestnik był już z walizką pod drzwiami wyjściowymi, Wielki Brat przemówił ponownie. Wówczas dowiedzieliśmy się, że decyzją widzów to właśnie Izabela Mączka tak naprawdę musi pożegnać się z programem. Już ta zagrywka ze strony produkcji "Big Brothera" nie spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów, ale tym, co naprawdę ich rozjuszyło, było podanie procentowych wyników głosowania.

0,02% różnicy w głosowaniu. Widzowie: "Ustawka"

Po niedzielnym odcinku "Big Brother Arena" duże emocje wzbudziło nie tyle odpadnięcie Izy Mączki, co wyniki głosowania widzów, które podano tamtego wieczora. Okazało się bowiem, że Iza miała przegrać z Łukaszem minimalną ilością głosów. Na nią miało zagłosować 50,01% widowni, na Darłaka - 49,99%. W taki scenariusz nie dowierza część widzów, która - oburzona - jawnie zaczęła nazywać program "ustawką".

Internauci zarzucają stacji TVN7 faworyzowanie Łukasza Darłaka. Oto niektóre z komentarzy zamieszczone w mediach społecznościowych!

"I to jest wielka ściema. Łukasz promowany przez TVN. Chcemy zobaczyć realne wyniki, co do jednego smsa".

"Ten program to jeden wielki wałek!".

"Jedne wielkie oszustwo, Iza nie powinna odejść, tylko ten pupilek TVN-u".

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje