Reklama

"Big Brother": Walczą o wejście do domu Wielkiego Brata

Poznaliśmy już pierwszych uczestników drugiej edycji reality show TVN7 "Big Brother". To oni przez najbliższy tydzień będą walczyć o głosy widzów, by jako pełnoprawni mieszkańcy znaleźć się w domu Wielkiego Brata. Co wiemy o Martynie, Wiktorii i Sewerynie?

Jesienią TVN7 wyemituje drugą już w tym roku edycję reality show "Big Brother". Pierwszy sezon powracającego po latach programu okazał się dla stacji sporym sukcesem i znacząco podniósł jej oglądalność, dlatego też nie powinno dziwić, że podjęto decyzję o szybkim zrealizowaniu kolejnej odsłony. Pierwszy odcinek "Big Brother Arena", w którym poznamy wszystkich uczestników jesiennej edycji, zostanie wyemitowany w piątek, 13 września, o godzinie 20:00. Program będą prowadzić Gabi Drzewicka, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme.

Właśnie poznaliśmy pierwszych uczestników drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7. Tym razem nie dwoje, a troje śmiałków przez najbliższy tydzień będzie walczyć o głosy widzów. To oni bowiem zadecydują, kto z nich wejdzie do domu Wielkiego Brata na stałe. Martyna, Wiktoria i Seweryn mają szansę stać się pełnoprawnymi uczestnikami "Big Brothera". Co o nich wiemy? Ich oficjalna prezentacja odbyła się w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Ich sylwetki jednak już w piątek pojawiły się na służącej do głosowania platformie decyduj.online.

Reklama

Dodajmy, że udział w jesiennej edycji "Big Brothera" ma już zapewniony Karolina Włodarska, którą widzowie poznali jeszcze w trakcie trwania poprzedniej odsłony. Pod koniec pierwszego sezonu Włodarska na kilka dni zamieszkała w domu Wielkiego Brata z finalistami.

Małgorzata Ohme, psycholog związana z "Big Brotherem", w niedawnym wywiadzie uchyliła nieco rąbka tajemnicy w kwestii uczestników nowej edycji. Ohme zdradziła, że skład jest już niemal kompletny. Ważą się już tylko decyzje dotyczące dwóch ostatnich miejsc. Zdaniem psycholog, grupa, która od 13 września zamieszka w domu Wielkiego Brata, jest bardzo zróżnicowana. "Uważam, że ta grupa jest bardzo polaryzująca. Jest bardzo dużo silnych osobowości. Nie wiem, czy nie za dużo..." - przyznała Ohme w rozmowie z reporterem "Faktu".

Do nowego sezonu "Big Brothera" miało zgłosić się ponad 28 tysięcy osób, a więc niemal dwa razy więcej, niż do poprzedniego. Małgorzata Ohme przyznaje, że castingi do jesiennej edycji wyglądały inaczej niż w przypadku tej wiosennej. Psycholog zapowiada, że tym razem wśród uczestników należy spodziewać się wielu silnych kobiet, a także obcokrajowców. Kogo jeszcze zobaczymy w drugiej edycji "Big Brothera"? "Oczywiście LGBT, ale też różnych fanatyków, różnych pasjonatów dziwacznych rzeczy" - wymienia Ohme.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy