Reklama

"Big Brother": Tak się bawiła zwyciężczyni

Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. W niedzielę, 16 czerwca, w show triumfowała Magda Wójcik. Na jej wyjście z domu Wielkiego Brata szczególnie czekał Oleh Riaszeńczew, programowy chłopak Madzi, ponieważ mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Oleh powitał Magdę kwiatami. Później spędzili razem długą noc.

W niedzielę, 16 czerwca, odbyła się ostatnia "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy nazwisko zwycięzcy reality show. Głosami widzów laureatką tej edycji została Magda Wójcik. Pokonała trzech mężczyzn - Radosława Palacza, Igora Jakubowskiego i Bartłomieja Boruca. Na zwyciężczynię czekali w studio jej rodzice i przyjaciele, a także Oleh Riaszeńczew, jej ukochany z "Big Brothera". Po tym, co działo się w domu Wielkiego Brata, kiedy Riaszeńczew odpadł z programu, oboje musieli sobie sporo wyjaśnić.

Do samego końca nie było wiadomo, czy relacja Magdy i Oleha przetrwa. Bliscy uczestniczki "Big Brothera" wydawali się nie akceptować jej związku z bokserem z Ukrainy, nie pomogło też zachowanie Łukasza, który bardzo pomiędzy zakochanymi namieszał. Chociaż przyjaciele Madzi - jeszcze zanim poznali Oleha - na starcie go skreślili, to ona sama postanowiła dać mu szansę. Milex, jeden z serdecznych kolegów zwyciężczyni "Big Brothera", zdążył się już przekonać, że pozory bywają mylące. Oleh i Kamil bardzo się polubili po wspólnej zabawie w ostatni czwartek, 13 czerwca, kiedy Magda była jeszcze w domu Wielkiego Brata. Być może więc pozostali znajomi Wójcik zmienią zdanie na temat jej chłopaka z "Big Brothera"?

Reklama

Wszystko wydaje się być na dobrej drodze. W niedzielę po finale Oleh bawił się razem Magdą i jej przyjaciółmi, m.in. Maffashion. Ta opublikowała na swoim Instagramie relację, na której widać, jak w gronie przyjaciół Magdy para siedzi w restauracji. Zdjęciem z niedzielnej nocy na InstaStories pochwalił się także sam Riaszeńczew. Oleh opublikował fotografię wykonaną długo po północy w pokoju hotelowym. "Słoneczko moje" - podpisał zdjęcie z Magdą, na którym na jego twarzy widać ogromną, nieudawaną radość.

Ponieważ Magda już w poniedziałek z samego rana musiała stawić się w studiu "Dzień Dobry TVN", po odprowadzeniu jej do hotelu Oleh pozwolił jej odpocząć. Sam dołączył do innych uczestników "Big Brothera" bawiących się na afterparty.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy