Reklama

"Big Brother": Tak się bawiła zwyciężczyni

Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. W niedzielę, 16 czerwca, w show triumfowała Magda Wójcik. Na jej wyjście z domu Wielkiego Brata szczególnie czekał Oleh Riaszeńczew, programowy chłopak Madzi, ponieważ mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Oleh powitał Magdę kwiatami. Później spędzili razem długą noc.

W niedzielę, 16 czerwca, odbyła się ostatnia "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy nazwisko zwycięzcy reality show. Głosami widzów laureatką tej edycji została Magda Wójcik. Pokonała trzech mężczyzn - Radosława Palacza, Igora Jakubowskiego i Bartłomieja Boruca. Na zwyciężczynię czekali w studio jej rodzice i przyjaciele, a także Oleh Riaszeńczew, jej ukochany z "Big Brothera". Po tym, co działo się w domu Wielkiego Brata, kiedy Riaszeńczew odpadł z programu, oboje musieli sobie sporo wyjaśnić.

Reklama

Do samego końca nie było wiadomo, czy relacja Magdy i Oleha przetrwa. Bliscy uczestniczki "Big Brothera" wydawali się nie akceptować jej związku z bokserem z Ukrainy, nie pomogło też zachowanie Łukasza, który bardzo pomiędzy zakochanymi namieszał. Chociaż przyjaciele Madzi - jeszcze zanim poznali Oleha - na starcie go skreślili, to ona sama postanowiła dać mu szansę. Milex, jeden z serdecznych kolegów zwyciężczyni "Big Brothera", zdążył się już przekonać, że pozory bywają mylące. Oleh i Kamil bardzo się polubili po wspólnej zabawie w ostatni czwartek, 13 czerwca, kiedy Magda była jeszcze w domu Wielkiego Brata. Być może więc pozostali znajomi Wójcik zmienią zdanie na temat jej chłopaka z "Big Brothera"?

Wszystko wydaje się być na dobrej drodze. W niedzielę po finale Oleh bawił się razem Magdą i jej przyjaciółmi, m.in. Maffashion. Ta opublikowała na swoim Instagramie relację, na której widać, jak w gronie przyjaciół Magdy para siedzi w restauracji. Zdjęciem z niedzielnej nocy na InstaStories pochwalił się także sam Riaszeńczew. Oleh opublikował fotografię wykonaną długo po północy w pokoju hotelowym. "Słoneczko moje" - podpisał zdjęcie z Magdą, na którym na jego twarzy widać ogromną, nieudawaną radość.

Ponieważ Magda już w poniedziałek z samego rana musiała stawić się w studiu "Dzień Dobry TVN", po odprowadzeniu jej do hotelu Oleh pozwolił jej odpocząć. Sam dołączył do innych uczestników "Big Brothera" bawiących się na afterparty.


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje