Reklama

"Big Brother": Problemy w związku Madzi i Oleha. "Ty masz jakąś paranoję!"

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew przechodzą pierwszy kryzys w swoim związku. W miniony weekend sytuacja pomiędzy nimi stała się bardzo napięta. Zaledwie kilka dni wcześniej ślubowali sobie miłość i wierność aż do śmierci. Wójcik i Riaszeńczew każdego dnia poznają się jednak coraz lepiej i wciąż przekonują się, jak wiele jest pomiędzy nimi różnic.

Widzowie "Big Brothera" od kilku tygodni żyją związkiem dwojga uczestników programu. Choć na początku nikt chyba się tego nie spodziewał, Oleh i Magda zaczęli mieć się ku sobie.

Reklama

Oboje potraktowali też tę relację bardzo poważnie. Oleh niedawno zaczął nawet planowanie dzieci. Magda, choć uważa, że na takie wybieganie w przyszłość jest jeszcze za wcześnie, kilkukrotnie już podkreślała, że zależy jej na nim i chciałaby poza programem spróbować stworzyć z nim związek "z prawdziwego zdarzenia".

W ubiegłym tygodniu, gdy mieszkańcy domu Wielkiego Brata przenieśli się do czasów prasłowiańskich, Wójcik i Riaszeńczew stanęli nawet na ślubnym kobiercu. Podczas inscenizowanej ceremonii zaślubin przyrzekali sobie miłość i wierność aż do śmierci. Ale niedługo później nad ich związkiem zebrały się czarne chmury...

Wszystko zaczęło się, gdy podczas zadania tygodniowego domownicy zostali podzieleni na dwie grupy. Łukasz, wygnany z plemienia Oleha, postanowił stworzyć własne. Dołączyli do niego właśnie Madzia oraz Bartek. Przy Riaszeńczewie zostali zaś Iza, Radek i Igor.

Oleh zarzucił wówczas Magdzie zdradę. Choć była to tylko gra, Wójcik wzięła sobie wszystkie jego słowa bardzo do serca. Deklarowała wówczas, że jeżeli sytuacja pomiędzy nią i Olehem nadal będzie tak napięta, odejdzie z programu. 

"Nie lubię takiej atmosfery złośliwej, złowrogiej, z jakimiś pretensjami. Jak będzie taka atmosfera przez kolejne dni, to ja chyba zrezygnuję. Mówię serio. Wiem, że nie mówiłam tak wcześniej, ale ja nie będę w takiej atmosferze tutaj żyła codziennie" - mówiła.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oleh Riaszeńczew | Big Brother 2019 | Magda Wójcik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje