Reklama

"Big Brother". Oszałamiająca przemiana Magdy Zając!

Magda Zając przeszła w domu Wielkiego Brata niesamowitą metamorfozę. Przed piątkową imprezą uczestniczka została zaproszona do sekretnego pokoju, gdzie zajęły się nią fryzjerka i makijażystka. Magda ma teraz krótszą fryzurę i nowy kolor włosów. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata byli pod ogromnym wrażeniem jej przemiany.

Niesamowita mefamorfoza Magdy Zając

W piątek, 24 maja, w domu Wielkiego Brata zorganizowano bal dziennikarzy, który zamyka tydzień telewizyjny w "Big Brotherze".

Uczestnicy na tę okazję otrzymali eleganckie marynarki, zaś uczestniczki - efektowne suknie.

Magda Zając, jako dyrektor programowa BBTV w tygodniu telewizyjnym, została natomiast zaproszona do sekretnego pokoju. Tam czekały na nią fryzjerka i makijażystka, które zafundowały jej niesamowitą metamorfozę.

Fryzjerka zajęła się jej włosami, skracając je do ramion i farbując je na ciemniejszy i chłodniejszy kolor. Wizażystka zafundowała Magdzie wieczorowy makijaż.

Reklama

Ponieważ widzowie "Big Brothera" narzekali niedawno na to, że Zając nieumiejętnie używa produktów do konturowania, teraz miała szansę przyglądać się, jak robi to profesjonalistka.

Uczestnicy zszokowani przemianą Magdy

Kiedy makijaż i fryzura były gotowe, Magda przebrała się w balową suknię. Później, gdy z głośników popłynęła ballada "Angels" w wykonaniu Robbiego Williamsa, Wielki Brat polecił uczestniczce dołączyć do grupy, która czekała na nią w salonie.

Gdy pozostali uczestnicy zobaczyli odmienioną Zając, na początku nie mogli uwierzyć, że to ona.

Wszyscy wyraźnie byli pod ogromnym wrażeniem. Nie przestawali komplementować Magdy, choć Iza spoglądała na nią chyba z lekką zazdrością... Łukasz stwierdził zaś, że nie może się na Zając napatrzeć.

Zobaczcie, jak Magda Zając wygląda po metamorfozie.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy