Reklama

Reklama

"Big Brother": Nowa para. Planują wspólną przyszłość

Miłość kwitnie! Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska po "Big Brotherze" doskonale bawią się w swoim towarzystwie. W poniedziałek, 17 czerwca, tuż po finale show, pojawili się razem na stołecznych salonach, gdzie chętnie opowiadali o planach na wspólną przyszłość. Jakubowski i Głaczkowska póki co planują wakacyjny wyjazd. Co będzie dalej?

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska poznali się w "Big Brotherze". Pomiędzy zawodowym bokserem i stewardessą od razu zaczęło iskrzyć. Jakubowski zupełnie zapomniał wtedy o Magdzie Zając, z którą przed wejściem Angeliki do domu Wielkiego Brata był łączony. Romans Jakubowskiego i Głaczkowskiej nie miał jednak szans rozwinąć się w programie, ponieważ Angelika jak szybko pojawiła się w "Big Brotherze", tak szybko z niego odpadła.

Po jej odejściu Jakubowski ponownie zaczął szaleć z Magdą. Wydawało się, że z relacji z Angeliką nic już nie będzie. Ta po wyjściu z domu Wielkiego Brata zdawała się być na Igora mocno obrażona. Ale już po zakończeniu "Big Brothera" bokser i stweardessa znów zaczęli bawić się w swoim towarzystwie. Dzień po finale para wybrała się razem na imprezę w stolicy. Igor i Angelika chętnie pozowali fotoreporterom i udzielali wywiadów.

Reklama

Podczas poniedziałkowego otwarcia Studia Sztos w Warszawie para uczestników "Big Brothera" opowiedziała nieco o swoich planach na przyszłość. Jak pisze portal agentki gwiazd Aldony Wleklak, z którą gwiazdy reality show podjęły współpracę, Jakubowski i Głaczkowska podjęli już pierwsze decyzje. "Para planuje kilkudniowe wakacje gdzieś w Europie. Możliwe też, że Angelika wejdzie do rodziny Igora. Chciałaby adoptować jedno ze szczeniąt Floyda, ukochanego pieska naszego finalisty 'Big Brothera'" - pisze AW Press.

O wspólnych wakacjach Angelika i Igor opowiedzieli też reporterce portalu PrzeAmbitni. "Już z Angelą zaplanowaliśmy urlop po tym wszystkim - wakacje, które miałyby być połączone z wideoblogiem, kulinariami, podróżami" - zdradził finalista "Big Brothera". "To będzie krótki trip podróżniczo-kulinarny prawdopodobnie. Na pewno Europa. Włochy najprędzej" - dodała natomiast Angela.

Jakubowski skomentował także medialne doniesienia na temat tego, że on i Angelika są parą. Bokser z "Big Brothera" nie ukrywa, że chciałby kontynuować tę znajomość. "Co się rozwinie, to się okaże. Zobaczymy, co Angela będzie proponowała. Jak propozycja będzie atrakcyjna, to może skorzystam" - powiedział w żartach. "Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Być może" - dodała enigmatycznie Głaczkowska.

Czy to prawda, że uczestnicy "Big Brothera" zamierzają zamieszkać razem w Warszawie? Tego jeszcze nie ustalili, ale zgodnie twierdzą, że taki scenariusz jest realny. "Angela dobrze gotuje, dobrze sprząta, jest perfekcyjną panią domu, więc w tym aspekcie myślę, że się sprawdzi, a mi się będzie wygodnie żyło" - komentuje z przymrużeniem oka Igor.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL