Reklama

"Big Brother": Krwawy wypadek. Uczestnik trafił do chirurga!

W domu Wielkiego Brata konieczna była interwencja chirurga. We wtorek, 11 czerwca, wieczorem doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników doznał poważnego urazu.

Wtorkowego wieczoru w domu Wielkiego Brata jeden z uczestników nie będzie wspominał najlepiej. Radosław Palacz podczas przygotowywania wspólnego posiłku poważnie się skaleczył.

Nazywany przez współmieszkańców Hanysem uczestnik przeciął palec nożem. Rana okazała się bardzo głęboka. "Oparło się o kość" - relacjonował Palacz. "Dobrze, że sobie palca nie odciąłem" - komentował.

W kuchni było mnóstwo krwi. Woda, którą uczestnik płukał skaleczony palec, w zlewie zmieniała kolor na czerwony. Sytuacja okazała się poważniejsza, niż można się było spodziewać.

Reklama

Po wizycie w pokoju wymian, gdzie dyżuruje ratownik medyczny, Palacz poinformował, że konieczna będzie wizyta w szpitalu. "Nie mogą mnie tu poskładać" - powiedział Radek.

Na to, by Radkiem zajął się specjalista, trzeba było czekać aż dwie godziny. I on, i pozostali domownicy byli oczekiwaniami wyraźnie podenerwowani.

"Ja nie wiem, ile można czekać. To jest niemożliwe" - mówił uczestnik, który po tym czasie był już wyraźnie blady.

Ostatecznie nie został przewieziony do szpitala. Chirurga sprowadzono na miejsce. Według relacji Radka "salę operacyjną" urządzono w secret roomie. Radek otrzymał zastrzyk przeciwbólowy i został zszyty na miejscu.

"Nerwy poprzecinane, ale nie te najważniejsze" - opowiadał. "Wiecie, co jest najgorsze? Alkoholu nie mogę pić" - dodał żartobliwie.

Radosław Palacz nie ma w ostatnich dniach dobrej passy. Przypomnijmy, że w sobotę, 8 czerwca, uczestnikiem zajmowało się już ratownictwo medyczne. Wtedy także polała się krew.

Radosław poślizgnął się na płytkach na tarasie, uszkadzając sobie kolano. Wyglądało to naprawdę groźnie.

Uczestnicy wcześniej obawiali się, że może dojść do takiej sytuacji. Już kilka osób było bliskich zrobienia sobie krzywdy na śliskim tarasie.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy