Reklama

Reklama

"Big Brother": Kamil wciąż w programie?

Kolejna w tym sezonie "Big Brother Arena" za nami. Jak co tydzień, i tym razem dom Wielkiego Brata musiała opuścić jedna osoba. Nominowani byli: Vasilis Tomazos, Mateusz Sławiński, Martyna Lewandowska, Ewa Kępys oraz Kamil Lemieszewski. Dla jednego z nich przygoda z "Big Brotherem" zakończyła się na zawsze.

Vasilisa Tomazosa nie ma już w domu Wielkiego Brata

W minionym tygodniu nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata było aż pięć osób.

Kamil Lemieszewski oraz Ewa Kępys zostali wytypowani w niedzielę, 3 listopada, przez współmieszkańców. Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński oraz Vasilis Tomazos otrzymali natomiast karne nominacje za niewłaściwe wykonywanie zadań oraz podważanie autorytetu Wielkiego Brata.

Jedna z nominowanych osób musiała pożegnać się z "Big Brotherem" na zawsze. Odpaść z programu, już tradycyjnie, mógł Kamil Lemieszewski. Tym razem ostateczne starcie rozegrało się pomiędzy nim a Vasilisem Tomazosem.

Reklama

Głosami widzów dom Wielkiego Brata opuścił Tomazos. Otrzymał 51% ze wszystkich głosów. Kamil przetrwał jako nominowany już... szóste eliminacje.

Kamil po raz kolejny nie odpocznie od bycia nominowanym. Zgodnie z tradycją - został wskazany przez współmieszkańców do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Oddano na niego cztery głosy. Tyle samo otrzymała Ewa.

Oznacza to, że Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys są ponownie nominowani. Kamil został nominowany już po raz siódmy, Ewa natomiast - po raz trzeci.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy