Reklama

"Big Brother 2": Łukasz Darłak znowu w domu Wielkiego Brata? Internauci podzieleni!

Chociaż "Big Brother 2" zagościł na telewizyjnych ekranach dopiero w piątek, 13 września, to już zdążył wywołać wśród widzów ogromne poruszenie! Wszystko za sprawą zarówno nowych uczestników, jak i pojawienia się w Domu Wielkiego Brata bohatera wcześniejszej edycji - Łukasza Darłaka. Jak się okazuje, nie wszyscy są zadowoleni z takiej niespodzianki...

Łukasz Darłak znowu w "Big Brotherze"

Na ten moment widzowie programu "Big Brother" czekali z niecierpliwością! W piątek, 13 września, wieczorem rozpoczął się bowiem drugi sezon show, a nowi uczestnicy weszli do Domu Wielkiego Brata, by tam przeżyć swoją przygodę życia.

Reklama

Co ciekawe, wśród szesnastu bohaterów znalazło się sporo osób pochodzących z różnych krajów.

W roli prowadzącej natomiast zadebiutowała Gabi Drzewiecka, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak (prezenterka po tragicznej śmierci męża postanowiła odsunąć się od pracy w "Big Brotherze").

O tym, że będzie to edycja pełna emocji, świadczyć może nie tylko wybór nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ale też pojawienie się jednego z uczestników poprzedniej odsłony show!

Na końcu wczorajszego programu widzowie mogli zobaczyć, że w sekretnym pokoju na domowników czeka... Łukasz Darłak.

Co o takiej niespodziance ze strony produkcji sądzą internauci? Wiele wskazuje na to, że w tej kwestii są mocno podzieleni w swoich opiniach.

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie szybko zaczęły pojawiać się komentarze, w których niektórzy z nich wprost przyznawali, że nie podoba im się takie rozwiązanie.

"O nie, tylko nie on", "Porażka. Totalna wpadka BB z tym Łukaszem",  "To jakieś jaja, nie chcemy tego człowieka",  "Brak słów" - oto niektóre z komentarzy.

Z drugiej strony nie zabrakło jednak głosów zadowolenia: "Ale się cieszę Hahahah, hejterzy nie wytrzymają",  "Fajnie, bez Łukana nie ma zabawy",  "No i dobrze, będzie wesoło" - czytamy w komentarzach.

Szybko okazało się, że Łukaszowi powierzono ważne zadanie. Z ośmiu par, które powstały na potrzeby zadania, jakie obowiązuje uczestników w pierwszym tygodniu ich pobytu, wybrał cztery, które mogą być nominowane do opuszczenia programu. Myślicie, że ponowne pojawienie się Łukasza w Domu Wielkiego Brata to dobra decyzja?

Autor: Sabina Obajtek


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Big Brother 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje