Reklama

Reklama

Będzie piąty sezon "Prawa Agaty"

Agnieszka Dygant, Daria Widawska i Leszek Lichota powrócą na plan "Prawa Agaty". Zdjęcia do piątej edycji serialu rozpoczną się już 25 listopada.

"Prawo Agaty" po raz pierwszy pojawiło się na antenie telewizji TVN w marcu 2012 roku. Widzowie natychmiast polubili główną bohaterkę - Agatę Przybysz, w którą wciela się Agnieszka Dygant.

W pierwszej serii Przybysz pracowała w wielkiej korporacji. Były narzeczony, wykorzystując jej uczucie, wrobił młodą panią prawnik w wielki finansowy przekręt. Kobieta musiała zrezygnować z dawnego życia. Sprzedała mieszkanie, pozbyła się wszystkich oszczędności.

Z pomocą ruszyła jej przyjaciółka Dorota Gawron (Daria Widawska), która wraz ze znajomym założyła kancelarię prawną. Agata stała się jednym z wspólników, zamieszkała w bloku, kupiła używany samochód i zaczęła nowe życie.

Reklama

Od tamtej pory w każdym z odcinków widzowie poznają nowych klientów, o których dobre imię walczy Przybysz. Zawodowe życie bohaterki przeplata się z prywatnym. Jeden ze wspólników kancelarii Marek Dębski (Leszek Lichota) miesza w życiu uczuciowym Agaty, która często adorowana jest także przez innych mężczyzn...

Obecnie na antenie telewizji TVN emitowana jest czwarta seria "Prawa Agaty", którą ogląda ponad dwa miliony widzów.

Zdjęcia do piątej serii (na ekranach telewizorów pojawi się w marcu 2014 roku) ruszą 25 listopada, a na planie na pewno pojawią się znów Agnieszka Dygant, Daria Widawska i Leszek Lichota.

"Bardzo cieszę się z tego, że nasz serial jest oglądany i lubiany. Mam wrażenie, że rola Agaty zaznaczyła się w pamięci widzów. Czasem krzyczą do mnie na ulicy: 'Pani mecenas!' albo 'Agata!'. To jest bardzo miłe" - powiedziała Agnieszka Dygant.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje