Reklama

"Barwy szczęścia": Flirty i romanse

Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

Ujawniamy, że w 1055. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 28 stycznia) Julia i Paweł wpadną z krótką wizytą do Polski, by pochwalić się całej rodzinie swoim ślicznym synkiem Grzesiem (Bastian Węglewski). Przyjazd Julii i Pawła zdecydowanie poprawi humor Magdzie (Honorata Witańska), która wciąż przechodzi złamanie nerwowe po traumatycznych wydarzeniach związanych z jej byłym chłopakiem Tomkiem (Paweł Ławrynowicz) i jego samobójczą śmiercią. Widok małego Grzesia przyniesie jej spokój i ukojenie. Tym bardziej że Julia wyzna, że dzięki dziecku jest bardzo szczęśliwa.

Reklama

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) na osobności zwierzy się Julce, że cieszy ją, iż Magda ma coraz lepsze samopoczucie. Lecz Paweł nieopatrznie zdradzi, że jadą z Natalią (Maria Dejmek) do warszawskiego mieszkania Magdy po jej rzeczy. Zwoleńska natychmiast wpadnie w melancholię i postanowi udać się do Instytutu Szczęścia, gdzie pracuje Jarek (Paweł Prokopczuk), inny jej były chłopak. Czy zechce do niego wrócić?

Randka z Tomalą

W 1049. odcinku (emisja 20 stycznia) Sabina spotka się na randce w parku z Tomalą, podczas której mężczyzna wręczy jej bukiecik zerwanych z rabaty kwiatków. Fryzjerka oznajmi, że jest pewna swoich uczuć co do niego i zapyta Andrzeja, czy nie chciałby poznać jej mamy. Kordian (Kamil Przystał) zaś będzie w szoku, że Sabina w ogóle zwróciła uwagę na kogoś takiego jak Tomala.

Rywal na horyzoncie

Waleria (Ewa Ziętek) sprawi, że Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zrobi się o nią wściekle zazdrosny. Bez uprzedzenia wyjedzie do ekskluzywnego spa i będzie się tam znakomicie bawiła w w towarzystwie trzech adoratorów, na czele z uroczym Gabrielem Kardasem (Tadeusz Chudecki). Dojdzie do tego, że Górka w 1051. odcinku (emisja 22 stycznia) siłą zabierze ukochaną do domu! Lecz przyjaciel ze spa wcale nie da za wygraną i nie zniknie z życia Walerii...

Finał małżeństwa?

W 1050. odcinku (emisja 21 stycznia) małżeństwo Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Alka (Krzysztof Wach) po raz kolejny zawiśnie na włosku. Powód? Korycki zamachnie się na żonę tak, jakby chciał ją uderzyć. Zrobi to zaraz po tym, gdy Selim (Krzysztof Bochenek) powie mu, że Iwona splamiła honor rodziny. Wcześniej zobaczy ją w sportowym aucie w towarzystwie Świderskiego (Sambor Czarnota)... Alek mu uwierzy. Efekt? Iwona ze spakowanymi rzeczami wróci do domu rodzinnego i oznajmi matce, że odeszła od męża. Czy aby na zawsze?

Wyznanie uczuć

Marlena (Magdalena Grąziowska) zdobędzie się na wyznanie uczuć Danielowi (Dawid Kartaszewicz) w 1054. odcinku (emisja 27 stycznia). To będzie jej reakcja na wypowiedzenie z pracy, jakie złoży kucharz. Ze łzami w oczach powie, że to raczej Justyna (Lidia Sadowa) powinna odejść z Feel Good. Co ciekawe, w toku dalszych wydarzeń Marlena będzie szantażować Daniela....

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł | Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje