Reklama

Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?
Kiedy Barbarę Kurdej-Szatan znów zobaczymy na planie "M jak miłość"? /Andras Szilagyi /MWMedia

Barbara Kurdej-Szatan jest obecna na planie "M jak miłość" od 2014 roku, kiedy to pojawiła się w życiu Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Widzowie szybko pokochali serialową Joasię, nie wyobrażając sobie bez niej kolejnych odcinków "MjM".

Kiedy więc pojawiła się informacja o ciąży aktorki, obok gratulacji pojawiło się też sporo zapytań o jej dalsze losy w produkcji. Sama aktorka jeszcze niedawno w jednym z wywiadów zapewniała, iż pojawi się w kolejnym sezonie, a jej słowa potwierdzała w rozmowie ze "Światem Seriali" Karolina Baranowska z produkcji serialu.

Reklama

"Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Cała ekipa 'M jak miłość' bardzo cieszy się z powiększenia serialowej rodziny i serdecznie gratuluje przyszłym rodzicom. Oczywiście o ciąży aktorki wiedzieliśmy wcześniej, dlatego scenarzyści mogli się odpowiednio przygotować i wpisać ją w nowe odcinki. W nowym sezonie Joasia zrobi test ciążowy, a jego wynik okaże się pozytywny! Znów zobaczymy walkę mężczyzn o serce Chodakowskiej" - przekonuje Baranowska.

Czy aby na pewno? W kolorowej prasie zaczęły pojawiać się nowe informacje dotyczące wątku Joasi Chodakowskiej!

Jak podaje "Super Express", będąca w ciąży Barbara Kurdej-Szatan wprawdzie będzie obecna w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość", jednak sama aktorka jeszcze przez jakiś czas nie pojawi się na planie.

"Nagraliśmy sceny z jej udziałem przed pandemią. Będą wykorzystywane jeszcze przez długi czas, są to tzw. zdjęcia uciekające. Basia będzie pojawiała się w przebitkach, kamery pracowały tak, by nie pokazywać jej brzuszka. Nie wiemy, kiedy aktorka zdecyduje się wrócić na plan. Dajemy jej czas - informowało źródło "SE".

Na razie nie wiadomo więc, jak dalej potoczą się losy postaci granej przez Barbarę Kurdej-Szatan.

Sabina Obajtek

Przeczytaj cały artykuł na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy