Reklama

Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Ale ciało!

Anna Wendzikowska jakiś czas temu podzieliła się z fanami swoją nową pasją. Aktorka znana między innymi z serialu "M jak Miłość" trenuje taniec na rurze! Gwiazda zaprezentowała w sieci swoje postępy. Internauci są pod wrażeniem: "Jak ty to zrobiłaś?!". .

W połowie września Anna Wendzikowska pochwaliła się internautom swoją nową pasją. Wówczas do internetowej galerii aktorki trafiła fotografia, na której ta zaprezentowała wielbicielom pierwszą opanowaną pozę na rurze.

Poczułam, że potrzebuję nowej zajawki... i że muszę się jednak regularnie ruszać, a siłownia trochę mnie nudzi. Zbierałam się już od jakiegoś czasu do tego pole dance, bo słyszałam, że to super ćwiczenie na ciało, a jak patrzyłam na różne zdjęcia z zajęć, to byłam pewna, że nie będzie nudy - pisała na Instagramie.

Reklama

Od tego czasu, gwiazda regularnie chwali się swoimi postępami. Na Instagrama Wendzikowskiej trafiają zdjęcia, na których ta prezentuje kolejne, coraz bardziej skomplikowane figury. Teraz pojawił się tam kadr z widowiskową pozą.

Pod postem aktorki bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zachwyceni umiejętnościami kobiety! Wierni wielbiciele pozostawili jej masę miłych słów!

"Jestem pod wrażeniem", "Mistrzyni", "Ania... wymiatasz", "Jak Ty to zrobiłaś?", "Cudnie", "Jaki płaski piękny brzuszek, gratuluje determinacji, jest moc", "Jest Pani Wspaniała", "Rewelacja" - pisali fani.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy