Reklama

Anna Mucha zdradza sekrety "M jak miłość"

Anna Mucha wróciła kilka miesięcy temu na plan "M jak miłość". Odcinki z jej udziałem zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach. Aktorka w rozmowie z "Tele Tygodniem" zdradziła jednak, co wydarzy w życiu serialowej Magdy.

- Przede wszystkim wróci po ciężkiej operacji, co na pewno będzie rzutowało na jej życie i zmiany, które w nim nastąpią - opowiada Anna Mucha w rozmowie, którą w całości można przeczytać w najnowszym 32. numerze "Tele Tygodnia".

Reklama

Aktorka zdradza, że rozbudowany zostanie wątek Wiktora (w tej roli Piotr Grabowski), ojca Karoliny - dziewczyny, od której Magda otrzymała przeszczepione serce.

- Początkowo rozmowy i w ogóle relacja z nim będzie trudna dla mojej bohaterki, ale wszystko skończy się dobrze. Skoncentrujemy się na ich znajomości - wyjaśnia Mucha.

Widzowie zapewne są bardzo ciekawi, co wydarzy się pomiędzy Magdą i Pawłem (Rafał Mroczek), który przecież planuje ślub z Alą (Olga Frycz).

- Chłopak w końcu się usamodzielni. Weźmie ślub z Alą, a ich przyjaźń, która trwa od wielu lat, zostanie wystawiona na próbę. Gdyby było inaczej, zrobiłoby się nudno. Dodam tylko, że Ala będzie miała powody do zazdrości - dodaje Mucha.

Aktorka zdradziła przy okazji, że (podobnie jak Kasia Cichopek) zabiera czasami swoje dziecko na plan serialu "M jak miłość". - Mamy tam domowy żłobek - mówi.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje