Reklama

Reklama

Anna Mucha usunięta z programu TVP "Dance, Dance, Dance"! Co się stało?

Anna Mucha nie będzie jurorką w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance". "Właśnie dowiedziałam się, że decyzją 'zarządu TVP' moja przygoda z tym programem została przerwana. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji" - napisała aktorka na swym Instagramie. Co się stało?

Anna Mucha nie będzie jurorką w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance". "Właśnie dowiedziałam się, że decyzją 'zarządu TVP' moja przygoda z tym programem została przerwana. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji" - napisała aktorka na swym Instagramie. Co się stało?
Anna Mucha w 5. odcinku programu "Dance Dance Dance 2" /Waldemar Kompała/TVP /materiały prasowe

Anna Mucha była jurorką w drugiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance". Miała tylu zwolenników, jak i przeciwników. Fani programu pisali, że aktorka jest bardzo surową jurorką, która potrafi dogryźć każdemu uczestnikowi, inni z kolei cenią ją za szczerość i emocje, którymi dzieliła się z publicznością.

Niebawem rozpocznie się trzecia edycja show, ale widzowie Anny Muchy wśród jurorów już nie zobaczą.

Co stało? Anna Mucha zamieściła w poniedziałek wieczorem na swym Instagramie wpis na ten temat.

"Program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli, zwłaszcza jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać... Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzja "zarządu TVP" moja przygoda z tym programem została przerwana" - napisała Mucha.

Reklama

"Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP. Dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. dzięki Wam czułam się "na swoim miejscu". dziękuje..."

"Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda" - dodała.

Być może fakt, że Anna Mucha wspierała Strajk Kobiet i uczestniczyła w protestach na warszawskich ulicach, spowodował, że TVP postanowiła zakończyć z nią współpracę.

To niejedyne zmiany w trzeciej edycji "Dane, Dance, Dance". W poniedziałek ujawniono, że Tomasz Kammel nie będzie już prowadzącym show. Prezenter był gospodarzem dwóch edycji "Dance, Dance, Dance". Za pierwszym razem na ekranie partnerowała mu Barbara Kurdej-Szatan, a w drugiej edycji - Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl.

Nieobecność Tamary nie dziwi - gwiazda już jakiś czas temu rozstała się ze stacją TVP. Zaskakujący jest jednak brak Tomasza Kammela.

Nowymi prowadzącymi show TVP zostali prezenterzy "Pytania na śniadanie" Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Czy sprawdzą się w tej roli? W zeszłym roku sami próbowali swoich tanecznych sił, ale nie dobrnęli do finału.

Kim będą pary, które wezmą udział w trzeciej edycji "Dance, Dance, Dance"? Na scenie pojawi się sześć par: Paweł Bodzianny i Marta Paszkin - uczestnicy programu "Rolnik szuka żony 7", Roksana Węgiel ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak, internetowa celebrytka Ola Nowak i Damian Kordas, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz prezenterzy TVP Małgorzata Opczowska i Robert El Gendry.

Przypomnijmy, że drugą edycję "Dance, Dance, Dance" wygrali Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, znani jako Fit Lovers. W pierwszej edycji triumfowali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Dance Dance Dance

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy