Reklama

Reklama

Anna Mucha dołączyła do obsady "W rytmie serca"

W szóstym sezonie popularnego serialu telewizji Polsat "W rytmie serca" pojawi się kilka nowych postaci. Jedną z nich będzie Karolina, w którą wcieli się Anna Mucha. Aktorka potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych.

Z pewnością bohaterka Anny Muchy mocno namiesza w serialu "W rytmie serca"

"Poznajcie Karolinę. Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha (prawie). A wszystko to od nowego sezonu 'W rytmie serca'. Dołączyłam do obsady i bardzo się cieszę" - napisała na Instagramie Mucha. "Mam piękną naturalną perukę!" - dodała. Aktorka zamieściła też wpis pod zdjęciem, na którym ma rude włosy. "Podobno rudy to nie kolor, to charakter" - stwierdziła.

"W rytmie serca" to serial kryminalno-obyczajowy w reż. Piotra Wereśniaka, emitowany w telewizji Polsat od 2017 roku. Nagrywany jest m.in. w Kazimierzu Dolnym.

Reklama

W najnowszym sezonie oprócz Muchy do obsady dołączyła również Magdalena Lamparska. Z informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika z kolei, że w nowych odcinkach zagra też Beata Ścibakówna.

W szóstej serii produkcji w rolach głównych ponownie wystąpią znani z poprzednich sezonów aktorzy: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska i Piotr Fronczewski. Nowe odcinki będą emitowane od marca.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje