Reklama

Reklama

Anna Kalczyńska w "Tańcu z Gwiazdami"?

"Bardzo lubię tańczyć i chyba nawet nieźle mi to wychodzi" - mówi Anna Kalczyńska, ale na podziwianie jej talentu na parkiecie raczej nie ma co liczyć. Współprowadzącej "Dzień Dobry TVN" jak na razie nie zaproponowano udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

Taniec nawet nieźle mi wychodzi - przekonuje Anna Kalczyńska

"Jeszcze nie dostałam takiej propozycji, a nawet gdybym ją dostała, to nie wiem, czy bym się zgodziła. Trudno mi to ocenić, dzisiaj się nad tym nie zastanawiam. Może, kto wie" - odpowiada PAP Life Anna Kalczyńska, współprowadząca "Dzień Dobry TVN" na pytanie, czy zgodziłaby się na udział w "Tańcu z Gwiazdami".

Kalczyńska przyznaje, że bardzo lubi tańczyć. "Chyba nawet nieźle mi to wychodzi, ale co z tego, skoro nie ma takich propozycji, a poza tym teraz inna telewizja zajmuje się tym formatem..." - zauważa.

Prezenterka zaprzecza też jakoby zgodziła się na udział w innym programie, w którym musiałaby wykazać się wokalnie albo aktorsko.

Reklama

"Na to na pewno się nie zgodzę. Mimo że jestem po szkole muzycznej i śpiewałam w chórze, to udział w takim programie w ogóle nie wchodzi w rachubę. Bardzo lubię muzykę, podśpiewuję w samochodzie, ale to nie ma nic wspólnego z popisywaniem się głosem na antenie" - podsumowuje Kalczyńska.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL