Reklama

Aneta Zając zdecydowała się na botoks. Pokazała efekty

Aneta Zając, znana z serialu "Pierwsza miłość" i programu "Taniec z Gwiazdami", pochwaliła się zabiegiem, któremu ostatnio się poddała. "Botoks zrobiony" - napisała i pokazała zdjęcie na swym Instagramie.

Aneta Zając jest aktywna w mediach społecznościowych

Aneta Zając zyskała popularność dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość", w którym występuje już od kilkunastu lat. Na razie 38-letnia aktorka nie żegna się z produkcją. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje 250 tysięcy osób, często dzieli się z fanami zdjęciami z planu serialu.

Reklama

W mediach społecznościowych zdarza jej się również publikować bardziej prywatne kadry. Ostatnio pochwaliła się... botoksem.

Aneta Zając dba o swój wygląd, a szczególną wagę przywiązuje do... włosów. Ostatnio w mediach społecznościowych pochwaliła się zabiegiem, któremu się poddała. Opublikowała zdjęcie ze swoją fryzjerką i napisała: "Botoks zrobiony!".

Jak się jednak okazuje, nie chodzi jednak o ten botoks, który kojarzy się z wygładzaniem twarzy. Aneta Zając już po raz kolejny zdecydowała się na tzw. botoks na włosy. Nazwa jest dość myląca, ponieważ tak naprawdę nie ma on z toksyną botulinową nic wspólnego.

Zabieg, któremu poddała się gwiazda "Pierwszej miłości", jest właściwie bezinwazyjny i ma na celu przede wszystkim odżywienie i odbudowę zniszczonej struktury włosa. Popularnymi składnikami preparatów do "botoksu włosów" są na przykład kolagen czy kwas hialuronowy.

Wielu fanów aktorki udało się jednak nabrać.

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama