Reklama

Aleksandra Szwed: Dobrze mi ze sobą

Aleksandra Szwed - aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka, znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza" - twierdzi, że pewność siebie i przekonanie o swojej urodzie pomagają w akceptacji własnego wyglądu. Kobiety, które wierzą w siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, niż te, które cierpią z powodu kompleksów.

Media chętnie rozpisują się o egzotycznej urodzie Aleksandry Szwed. Aktorka często znajduje się w czołówce rankingów urody.

Reklama

Zdaniem polskich internautów może pochwalić się jednym z najseksowniejszych biustów oraz najzgrabniejszą parą nóg. Gwiazda wygrała także ranking na najpiękniejszą pupę polskiego show-biznesu.

Jednak aktorka podchodzi do takich wyróżnień z dystansem.

- Nie do końca jestem przekonana do takich rankingów. One są troszeczkę bez sensu. Jak wiadomo show-biznes to jest bardzo ograniczona liczba ludzi i ograniczony wybór. Podejrzewam, że wiele kobiet w kraju ma te części ciała ładniejsze ode mnie - mówi Aleksandra Szwed w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jednak piękno zewnętrzne nie jest zdaniem gwiazdy najważniejsze. Aby kobieta była postrzegana jako atrakcyjna, najpierw sama musi za taką się uważać. Piękna kobieta jest mądra i pewna siebie, nawet jeśli ma jakieś kompleksy.

- Piękno kobiet wynika z tego, że one są przekonane o swojej wartości, o tym, że są nie tylko ładnymi buziami, ale że są mądre i to tak naprawdę buduje wizerunek pięknej kobiety - stwierdza Aleksandra Szwed.

Aktorka uważa, że najważniejsza jest pewność siebie. Sama, choć są rzeczy, które zmieniłaby w swojej urodzie, nie przejmuje się kompleksami i akceptuje siebie taką, jaka jest.

- Jeżeli my same nie wierzymy we własne piękno, to świat też nie będzie nam wierzył. Lubię siebie, dobrze mi ze sobą - mówi gwiazda.

Zdaniem aktorki kobiety zbyt często patrzą na siebie przez pryzmat innych pań, porównując się do nich. To może negatywnie wpływać na ich samopoczucie i powodować, że nie doceniają własnych zalet.

Aleksandra Szwed to aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza". Występowała w programie "Jak oni śpiewają", prowadziła reality show "Ekipa na swoim". Obecnie można ją podziwiać w sztuce "Dwie połówki pomarańczy" w Teatrze Capitol oraz spektaklu muzycznym "Siostrunie". Szwed dwukrotnie rozebrała się dla magazynu "Playboy".


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed | Aleksandra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje