Reklama

Reklama

Aleksandra Domańska: "Taniec z Gwiazdami" to nie moja przestrzeń

Zbliża się 10. jubileuszowa edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie? Czy na udział w show zdecyduje się na przykład aktorka Aleksandra Domańska?

Aleksandra Domańska zdradza, czy pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"

Aleksandra Domańska znana jest z ról w takich filmach, jak "Podatek od miłości", "Volta" czy "Bodo" oraz serialach: "O mnie się nie martw", "W rytmie serca" i "Belfer 2".

Jesienią 2018 roku, wraz ze swoim bratem Dawidem, wzięła udział w programie TVN "Ameryka Express". Para świetnie sobie poradziła i zwyciężyła w finale.

W rozmowie z Damianem Glinką z Interii aktorka zdradziła, czy dostała również propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

- Takie propozycje się pojawiały, ale zawsze odmawiałam i tak już pozostanie do końca moich dni - mówi Aleksandra Domańska.

Reklama

- To nie jest moja przestrzeń, a ja nie lubię przebywać w przestrzeni, która nie jest moja. Trochę mi się przewartościowuje mój świat - dodaje aktorka.

Na razie Polsat oficjalnie nie ujawnił nazwisk uczestników 10. jubileuszowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Pojawiły się jednak pierwsze nazwiska, a wśród nich: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan, Reni Jusis czy wnuczka premiera Leszka Millera, Monika Miller.

10. edycja programu już jesienią w Polsacie.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy