Reklama

Reklama

Aleksander Sikora dołącza do "The Voice of Poland"

Już od 11 września będziemy mogli oglądać wokalne zmagania uczestników 12. edycji "The Voice of Poland". Obok prowadzących Tomasz Kammela i Małgorzaty Tomaszewskiej w programie zobaczymy Aleksandra Sikorę.

Już od 11 września będziemy mogli oglądać wokalne zmagania uczestników 12. edycji "The Voice of Poland". Obok prowadzących Tomasz Kammela i Małgorzaty Tomaszewskiej w programie zobaczymy Aleksandra Sikorę.
Aleksander Sikora dołącza do ekipy "The Voice of Poland" /Waldemar Kompała / Jan Bogacz /TVP

Już po raz dwunasty rozbłysną światła sceny najlepszego talent show w Polsce. Najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów zmierzą się podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live zwieńczonych Wielkim Finałem, w trakcie którego poznamy Najlepszy Głos w Polsce.  

Tegoroczną edycję "The Voice of Poland" poprowadzą Małgorzata Tomaszewska oraz Tomasz Kammel. W programie po raz pierwszy zobaczymy dziennikarza i prezentera Aleksandra Sikorę.

Aleksander Sikora: Debiut w "The Voice of Poland"

"Powierzona mi rola w 'The Voice of Poland' to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski! Przyszłego artysty, który niczym himalaista, szturmem zdobędzie szczyty list przebojów. Przygoda zwana skrótowo 'Voice'em' jest także dla mnie wejściem na ośmiotysięcznik w dorobku zawodowym. Podczas tej wyprawy, chciałbym każdemu okazać wsparcie, uraczyć dobrym słowem, szczerym uściskiem lub przybić pokrzepiającą piątkę, szczególnie po wręczeniu legendarnej koperty z zaproszeniem do programu. To pewna zawartość mojego ekwipunku podczas tej wyprawy! Doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy przychodzi w konkretnym celu. Spełnić marzenie o wielkiej scenie, zmierzyć się z siłą swojego talentu lub posłuchać rad ekspertów, najlepszych z najlepszych, czyli trenerów. To piękne i zarazem przewrotne, że tej jesieni będziemy świadkami wiosny w świecie muzyki, podczas której obudzi się do życia nowa gwiazda estrady" - mówi Aleksander Sikora, który wyruszył właśnie w trasę po Polsce, aby osobiście wręczyć zaproszenia do udziału w programie nowym uczestnikom.

Reklama


Aleksander pojawi się również w loży komentatorskiej w etapie Bitwy oraz w odcinkach Live. Obok prezentera zobaczymy kolejną nową twarz. Kto to będzie? Odpowiedź już niebawem.

Premiera "The Voice of Poland" już 11 września w TVP2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Sikora | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama