Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w drugiej edycji "Azja Express"

Wiosną przyszłego roku Agnieszka Woźniak-Starak zamierza ponownie pojawić się na antenie TVN Style. Twierdzi, że czuje się wyjątkowo związana z tą stacją, lubi też kanały tematyczne. Gwiazda przygotowuje się także do drugiego sezonu "Azja Express", z zupełnie nową destynacją. Zdjęcia mają ruszyć już na wiosnę.

Agnieszka Woźniak-Starak czeka na kolejną przygodę życia

W lipcu tego roku Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu "Na językach". Jesienią można więc było ją oglądać tylko w jednym formacie, czyli podróżniczym reality show TVN "Azja Express", którego była gospodynią. Obecnie dziennikarka pracuje nad nowym programem, tym razem dla TVN Style. - Pracujemy i nie mogę nic mówić, ale mam nadzieję, że wiosną znowu pojawię się na antenie TVN Style - mówi Agnieszka Woźniak-Starak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że lubi telewizyjne kanały tematyczne, a z TVN Style czuje się wyjątkowo związana. Na antenie tej stacji przez 3 lata, od marca 2013 roku, prowadziła program "Stylowy magazyn". Nowy format nie będzie jednak jedynym, w którego tworzenie dziennikarka jest obecnie zaangażowana. - Psychicznie się już przygotowuję do kolejnej edycji, już nie Azja, ale express ciągle - zdradza Woźniak-Starak.

Reklama

Dziennikarka nie zna jeszcze szczegółów nowego sezonu hitu TVN, wie jedynie, że jego twórcy zamierzają zmienić destynację. Zdjęcia mają ruszyć wiosną, co może oznaczać, że podróżnicze reality show ponownie stanie się przebojem jesiennej ramówki TVN. - Znowu pewnie będzie bardzo gorąco, bardzo emocjonująco i jestem ciekawa, kto pojedzie, ale nie mam pojęcia. W ogóle niewiele wiem - przyznaje Woźniak-Starak.

Premiera programu "Azja Express" miała miejsce 7 września. Wzięło w niej udział osiem par, m.in. Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło. Agnieszka Woźniak-Starak pełniła rolę gospodyni programu. Twierdzi, że była to dla niej nieprawdopodobna przygoda, być może nawet przygoda życia. Podobał jej się również wybór trasy podróży, jaką mieli odbyć uczestnicy programu, bardzo lubi bowiem Azję. - Jest wyjątkowa, bardzo przyjazna, jest takim miejscem, w którym człowiek łatwo się wycisza. Nawet w takim pędzie, jak my mieliśmy, to ta Azja gdzieś skłania do refleksji, zadumy i przemyśleń - wyjaśnia dziennikarka.

Gwiazda TVN twierdzi, że w przeciwieństwie do uczestników wyścigu, ona nie miała zbyt wiele pracy na planie programu. Wolny czas wykorzystywała więc m.in. na przemyślenia. Jej zdaniem podróże zawsze wzbogacają człowieka, pozwalają bowiem poznać nowe kultury i nowych ludzi. Dzięki wyjazdowi do Laosu, Wietnamu, Kambodży i Tajlandii wraz z ekipą tworzącą "Azja Express", nawiązała również wyjątkowe znajomości, a nawet przyjaźnie, które przetrwają dłużej niż program.

- Ta pierwsza edycja mimo wszystko będzie wyjątkowa, bo to się już nie powtórzy i my też mamy taką świadomość, że w tym składzie robiliśmy to po raz pierwszy i nikt nie wiedział, jak to będzie wyglądało, co z tego wyjdzie - przekonuje Woźniak-Starak. Dziennikarka podkreśla, że już w trakcie zdjęć ekipa tworząca program przeczuwała, że stanie się on hitem. Tak też zdaniem Agnieszki Woźniak-Starak się stało. Dlatego tym mocniej czeka na kolejny wyjazd.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy