Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak "nieziemsko piękna". Ewa Minge wychwala dziennikarkę

"Nieziemsko piękna! Co widzę ją, to się uśmiecham. (...) Oczywiście, że wszystkie kobiety są piękne i nie tylko Agnieszka rozjaśnia przestrzeń, ale dzisiaj padło w zwierzeniach na nią" - napisała na swym Instagramie projektantka Ewa Minge.

"Nieziemsko piękna! Co widzę ją, to się uśmiecham. (...) Oczywiście, że wszystkie kobiety są piękne i nie tylko Agnieszka rozjaśnia przestrzeń, ale dzisiaj padło w zwierzeniach na nią" - napisała na swym Instagramie projektantka Ewa Minge.
Agnieszka Woźniak-Starak /AKPA

Eva Minge zabrała głos w sprawie urody Agnieszki Woźniak-Starak. Projektantka przedstawiła ją "nieziemsko piękną" i napisała, że "zachwyca słowiańskim urokiem". Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Agnieszka Woźniak-Starak "nieziemsko piękna"

Ewa Minge na swym Instagramie skomplementowała popularną prezenterkę TVN.

"Nieziemsko piękna! Co widzę ją, to się uśmiecham. Uwielbiam patrzeć na niezwykle piękne kobiety, bo to one są moją twórczą inspiracją. Zawsze budzą wyobraźnie i nigdy o ich urodę nie jestem zazdrosna. Oczywiście, że wszystkie kobiety są piękne i nie tylko Agnieszka rozjaśnia przestrzeń, ale dzisiaj padło w zwierzeniach na nią,. Nie jest ważne, co założy na siebie i jak bardzo będzie wystylizowana" - napisała Minge i zamieściła zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak.

Reklama

"Zachwyca słowiańskim urokiem i czymś, co w kobiecie jest bardzo cenne, tajemnicą. Niby otwarta, bardzo sympatyczna a jednak oszczędna w ekspozycji siebie i swojego życia. Uwielbiam świadome swojej magii kobiety i uwielbiam jak ją wokół siebie roztaczają" - dodała projektantka.

Dość szybko na wpis Ewy Minge odpowiedziała sama Agnieszka Woźniak-Starak, która w komentarzu pod postem napisała: "Nawet nie wiem co napisać. Dziękuję Ci, naprawdę. Zawsze mogłam liczyć na ciepłe słowa od Ciebie, ale nie wiem czy zasłużyłam na tyle. Miałam fantastyczny weekend, a tu jeszcze takie zaskoczenie na koniec. Ściskam Cię mocno i jeszcze raz dziękuję".

"Masz pieniądze to masz wygląd"

Część internautów uważa jednak, że komplementy pod adresem prezenterki nie są do końca trafione. Inni bronią Agnieszki Woźniak-Starak. Co piszą użytkownicy? Oto niektóre z komentarzy!

"Prawdziwe cudo nowoczesnej medycyny estetycznej zdjęcia przed i po do wglądu na net", "To prawda. Ale jak to mówią: masz pieniądze to masz wygląd. Wiadomo na wszystko trzeba ciężko zapracować, ale medycyna estetyczna robi cuda", "Zdanie można wyrazić zawsze. Dla mnie jest jednak różnica między wyrażeniem zdania w jakimś temacie a negatywną oceną drugiego człowieka tylko przez pryzmat jego wyglądu".

"Powiem szczerze, że nie lubiłam Pani Agnieszki. Miałam wrażenie, że jest przemądrzała i pyszna. Jednak od jakiegoś czasu zmieniła się z przemądrzałej dziewczynki w prawdziwą kobietę z klasą", "Kocham Agę za niewymuszoną klasę, wdzięk, humor, styl i wieeeele innych cudowności", "Jak się pojawia Pani Agnieszka na ekranie trudno oderwać wzrok. Zawsze wszystko w punkt".

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 596 tysięcy osób.

Czytaj więcej: Agnieszka Woźniak-Starak: Pierwszy wywiad po śmierci męża
 tak jakoś nieziemsko piękna! Co widzę ją , to się uśmiecham ����. Uwielbiam patrzeć na niezwykle piękne kobiety, bo to one są moją twórczą inspiracją. Zawsze budzą wyobraźnie i nigdy o ich urodę nie jestem zazdrosna. Oczywiście, że wszystkie kobiety są piękne i nie tylko Agnieszka rozjaśnia przestrzeń ale dzisiaj padło w zwierzeniach na nią ����‍♀️. Nie jest ważne co założy na siebie i jak bardzo będzie wystylizowana .INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy