Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk w bikini. Tym zdjęciem rozpaliła zmysły

W ostatnich dniach słoneczna aura przypominała nam, że kalendarzowe lato zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji coraz więcej gwiazd wspomina swoje wakacyjne wojaże, publikując zdjęcia z wypoczynku. Do tego grona dołączyła też Agnieszka Włodarczyk, która zaprezentowała się w bikini. Trzeba przyznać, że w tak zmysłowym wydaniu nie widzieliśmy jej już dawno!

Nadchodzące lato to doskonały czas do złapania chwili oddechu od codziennych obowiązków i "naładowania baterii" przed kolejnymi życiowymi wyzwaniami. O tym, że właśnie takie rozwiązanie sprawdza się także u gwiazd, świadczyć mogą coraz to nowe, wakacyjne fotografie, pojawiające się w sieci.

Do grona "znanych i lubianych" wspominających swój urlop dołączyła właśnie Agnieszka Włodarczyk. Piękna aktorka, która wypoczywała we Włoszech, chętnie dzieliła się z internautami migawkami z jej wakacyjnych wojaży, jednak jeden z ostatnich kadrów zwrócił ich uwagę w szczególności. Widać na nim bowiem Agnieszkę Włodarczyk w zmysłowej pozie i w idealnie dopasowanym bikini.

"I tak właśnie będę wspominać Włochy" - napisała bohaterka ujęcia.

Reklama

Zdjęcie Agnieszki Włodarczyk wywołało niemałe poruszenie wśród internautów! Komentujący byli pod ogromnym wrażeniem rewelacyjnej figury aktorki, o czym wspomnieli w swoich słowach zamieszczonych pod zdjęciem: "Petarda", "Ciało bogini", "Idealna!", "Cudna fotka".

Autorką zdjęcia jest inna aktorka - Anna Oberc. Co ciekawe, obie panie spotkały się... na wakacjach!

"Wakacje w pojedynkę zupełnie spontanicznie zmieniły się w babski wypad" - przyznała sama Włodarczyk pod jedną z fotografii.


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama