Reklama

Reklama

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Jej syn ma bardzo oryginalne imię

Popularna aktorka Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś w środę powitali na świecie swojego syna. Gwiazda nie tylko pokazała twarz maluszka na Instagramie, ale też zdradziła jego imię.

"Milan Karaś 07.07.2021" - taki lakoniczny wpis umieściła pod zdjęciami ze szpitalnej sali Agnieszka Włodarczyk. Na pierwszym z nich widać jej małego synka, na drugim ona pozuje z ukochanym Robertem Karasiem, a na trzecim są już we troje - Agnieszka, Robert i maleńki Milan. Te fotografie są ważne nie tylko dlatego, że aktorka, co rzadkie wśród gwiazd - pokazała twarz syna. Wynika z nich także, że ukochany Agnieszki, który niedawno przeżył poważny wypadek podczas zawodów ultratriathlonowych, czuje się już na tyle dobrze, że mógł wspierać Agnieszkę podczas porodu.

Reklama

Pod postem Włodarczyk posypały się gratulacje od polskich gwiazd. "Dajesz Milan!!! Witaj na świecie, Maluszku!!! Cudownie!" - napisała Anna Mucha. "Ale cudownie. Piękny. Gratulacje" - dodała Anna Wendzikowska. "Gratuluję Kochani!!! Właśnie zaczyna się najcudowniejszy rozdział Waszego życia! Ściskam czule Waszą Trójkę!" - dorzuciła Hanna Lis. Gratulacje, życzenia i słowa podziwu dla urody Milana przesłali też Joanna Koroniewska, Karolina Szostak, Paulina Krupińska, Lara Gessler, Maria Konarowska, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, Rafał Maślak i Artur Chamski.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poznali się w kwietniu 2020 roku, ale już wcześniej korespondowali ze sobą na Instagramie. Wbrew temu, co pisały niektóre media, aktorka nie rozbiła małżeństwa sportowca. W jednym z wywiadów Karaś zapewnił, że z żoną rozstał się już w 2019 roku. Wtedy też przeprowadził się z Elbląga do Warszawy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje