Reklama

Agnieszka Szulim poprowadzi "Bitwę na głosy"

Agnieszka Szulim razem z Hubertem Urbańskim poprowadzi trzecią edycję "Bitwy na głosy" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

W trzeciej odsłonie muzycznego show po raz pierwszy będzie dwóch głównych gospodarzy. Dotąd program prowadził bowiem tylko Hubert Urbański. Wspomagał go co prawda Piotr Kędzierski, ale on zajmował się przede wszystkim rozmowami z drużynami za kulisami.

Reklama

Agnieszka Szulim jest od kilku lat twarzą Dwójki. Wiosną br. współprowadziła już program "Bitwy na głosy - afterparty" nadawany w TVP2 po muzycznym widowisku. Obecnie wraz z Tomaszem Kammelem prowadzi w stacji "Pytanie na śniadanie".

W majowym "Pytaniu na śniadanie" podczas rozmowy na temat legalizacji leków z marihuaną. goszczący w studio profesor Mariusz Jędrzejko zarzucił prowadzącej, że pali marihuanę od 15 lat.

- Jestem wewnętrznie zdruzgotany tym, jak pani redaktor mi przed chwilą mówi, że pali marihuanę od 15 lat. Pracuje pani w publicznej telewizji - mówił profesor. Dziennikarka zaczęła tłumaczyć, że nic takiego nie mówiła, wówczas profesor zarzucił jej, że "łże na antenie telewizji publicznej".

Kierownictwo TVP2 skierowało sprawę do Akademii Telewizyjnej TVP. Po analizie sytuacji dokonanej zarówno przez dyrektora anteny, jak i ekspertyzy sporządzonej przez specjalistów AT TVP, zdecydowano, że dziennikarka "Pytania na śniadanie" zostanie pisemnie pouczona.

W trzeciej edycji "Bitwy na głosy" swoje zespoły prowadzić będą Beata Kozidrak, Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron z Afromental, Robert Gawliński, Liber, Jula oraz Piotr Rubik.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje