Reklama

Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje rocznicę ślubu w Chorwacji

7 września to dla Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli niezwykle ważna data. Dokładnie trzy lata temu przysięgli sobie bowiem miłość wśród malowniczych wzgórz Toskanii. Rocznicę ślubu postanowili spędzić w nie mniej pięknej scenerii i wybrali się z tej okazji do Chorwacji.

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Macieja Pela poznali się przed czterema laty. Początkowo łączyła ich praca.  Agnieszka szukała tancerza do swojej szkoły tańca, a Maciej stawił się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dostał posadę jednak na to, by zdobyć serce Agnieszki, musiał poczekać kilka miesięcy. Gdy już się to stało, szczęśliwi i zakochani szybko ogłosili zaręczyny, a potem datę ślubu. Na ceremonię wybrali piękną Toskanię i zaprosili na nią tylko najbliższe osoby.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Macieja Pela - dzieci

Niespełna rok po ślubie, w lipcu 2019 roku, na świat przyszła ich pierwsza córka Emilka. Macierzyństwo dawało aktorce "Klanu" mnóstwo satysfakcji, dlatego szybko zaczęła wspominać o tym, że myślą z mężem o drugim dziecku. I ten plan udało się im zrealizować. O tym, że Agnieszka Kaczorowska jest w kolejnej ciąży, internauci dowiedzieli się w połowie stycznia tego roku dzięki żartobliwemu postowi na Instagramie. "Rosnę, a w zasadzie rośniemy! I tak będzie przez najbliższe kilka miesięcy" - napisała aktorka pod zdjęciem, na którym trzyma dłoń na zaokrąglonym brzuchu. Druga córeczka pary Gabrysia urodziła się pod koniec lipca tego roku i choć jest jeszcze noworodkiem, rodzice zdecydowali się teraz ją zabrać w podróż samochodem zagranicę.

Reklama

Rocznica ślubu

Okazja do świętowania jest doskonała, bo Agnieszka i Maciej 7 września obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Postanowili spędzić ten czas w równie pięknej scenerii jak ta, w której w 2018 roku stanęli przed ołtarzem. Wybrali Lošinj, jedną z chorwackich wysp. Aktorka o tej podróży napisała w najnowszym poście na Instagramie. "Ależ dobrze i pięknie nam się zaczął ten tydzień! W pogoni za latem, na naszą rocznicową podróż, wybraliśmy z Maćkiem Chorwację. Dopiero przyjechaliśmy, a już rozważamy czy nie zostać dłużej..." - rozmarzyła się aktorka.

W tym samym poście zrelacjonowała innym młodym mamom, jak minęła im droga z dwójką małych dzieci. "Pytacie w wiadomościach o to, jak dziewczyny zniosły podróż... Emilka to urodzona podróżniczka! Kocha, jak dużo się dzieje, uwielbia jazdę autem, całą podróż była szczęśliwa, bo jechała nad morze..." - wyznała gwiazda. Gorzej jazdę zniosła młodsza pociecha. "Gabi, choć ogólnie wydaje mi się póki co dużo spokojniejsza, to w aucie nie jest jej tak przyjemnie, jak na rękach czy w domowym łóżeczku, więc mieliśmy kilka trudnych momentów... natomiast już na miejscu obie czują się wspaniale!" - zapewniała Kaczorowska-Pela.

Swoje wrażenia z rocznicowej podróży opisał też jej mąż. "Wakacje z dwójką? Yassss! Mimo długiej drogi, kilku łez zmęczenia u dziewczyn i nieprzespanej nocy, to już czuję, że ładuję baterie! Chorwacja po raz pierwszy, lecz na pewno nie ostatni!" - zapewniał choreograf. W swoim poście zdradził coś jeszcze. "A z taką teammate jak Agnieszka to mogę jechać furą nawet do Lizbony" - napisał. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje